עלומים - כאן 11

עלומים | דרמת מתח חברתית חדשה בכאן 11

סדרה חדשה בכיכובם של יהודה לוי, שני כהן, יניב ביטון (בתפקיד דרמטי ראשון), אופק פסח, אמיר טסלר, רונה לי שמעון, בן סולטן ורבים נוספים. החל מ-4 באוקטובר בכאן 11 ובדיגיטל
מערכת כאן
19 בספטמבר 2021
16:54
עודכן ב 21 ספטמבר 12:16

לצפייה בפרקי הסדרה >>

האזינו להסכת המלווה של "עלומים" >>

האם ניתן לשנות מסלול חיים של נער שנולד למציאות של עוני, פשע וסמים?

כאן 11 מציג: "עלומים" - סדרת מתח חדשה שתשודר החל מ-4 באוקטובר, בימים שני וחמישי, בשעה 21:10 בכאן 11 ובדיגיטל. בסדרה מככבים: יהודה לוי, שני כהן, יניב ביטון (בתפקיד דרמטי ראשון), אופק פסח, אמיר טסלר, רונה לי שמעון, בן סולטן ורבים נוספים.

"עלומים" עוסקת בשאלה עד כמה נערים הנדחקים לשולי החברה מסוגלים לפרוץ את מעגל האלימות שבו הם כלואים ולשנות את מהלך חייהם, על אף אזלת היד של המערכת, משפחות לא מתפקדות וחברויות כובלות. במציאות כזו, גם גיוס לצבא - שאמור להקנות להם סיכוי משמעותי לצאת ממעגל הסיכון - הופך לבלתי אפשרי, שכן עברם הפלילי רודף אותם ומנציח את הימצאותם בשוליים.

הסדרה מגוללת את סיפורם של חבורת נערים בביה"ס לנוער בסיכון ומציגה את מורכבות היחסים שלהם עם מפקד תחנת המשטרה המקומית (יניב ביטון). הגעתו של יניב (יהודה לוי) - איש עסקים מתל אביב שהגיע לרצות עבודות שירות בבית הספר - מאפשרת הצצה כואבת אל אחת מהחצרות האחוריות של ישראל. מעטים הנערים מבוגרי בית הספר שהצליחו להתגייס לצבא, ולאושר (אמיר טסלר) יש סיכוי להיות אחד מהם. בעידודם של יניב ונעמי (שני כהן), מורתם המסורה של הנערים, אושר מתחיל תהליך של "מחיקת תיקים" לקראת גיוס לצה"ל. בעוד שיניב ונעמי יוצאים למלחמה על עתידו של אושר, הוא נקרע בינם לבין חברו הטוב מנחם (אופק פסח), שלא מניח לו להתקדם בחייו.

יהודה לוי, יניב ביטון ושני כהן - מתוך "עלומים"

הסדרה תתחרה גם בפסטיבל הסדרות הבינלאומי של קאן שייערך ב- 2022. "עלומים" מועמדת ל-7 פרסים, בהם: הסדרה הטובה ביותר, שחקנ/ית הטובים ביותר, פרס מיוחד לפרשנות, המוזיקה הטובה ביותר, התסריט הטוב ביותר, פרס חבר השופטים הצעיר ובחירת הקהל לסדרה הטובה ביותר. הסדרה תתחרה מול 9 סדרות אחרות מרחבי העולם.

יוצר ותסריטאי ראשי: גיא סידיס (בלו נטלי, איפה אתה חי?!) | יוצרת שותפה ותסריטאית: נירית ירון (סיפורי תל אביב) | יוצר שותף, תסריטאי ובמאי: תאופיק אבו-ואיל (הנערים, עטאש-צימאון) | מפיקים: עמית דקל, נירית ירון | הפקה: ראבל סרטים

"עלומים" |  החל מ-4 באוקטובר, בימים שני וחמישי, בשעה 21:30 בכאן 11 ובכל זמן שתרצו ביוטיוב, באתר וביישומון כאן.

לצפייה בפרקי הסדרה >>

האזינו להסכת המלווה של "עלומים" >>