נבחרת ישראל בבייסבול
צילום: מאיה לונגרט

גמר אליפות אירופה בבייסבול: ישראל הפסידה להולנד

המשחק הסתיים בתוצאה 9-4 לטובת ההולנדים והנבחרת הישראלית סיימה במקום השני - הישג שיא עבורה, כשבמאזנה חמישה ניצחונות והפסד אחד
ליאן וילדאו
20 בספטמבר 2021
02:20
עודכן ב 12:47

נבחרת ישראל בבייסבול הפסידה 9-4 להולנד בגמר אליפות אירופה שנערך הלילה (שני) באיטליה. בכך הנבחרת הישראלית סיימה את התחרות במקום השני - ורשמה הישג שיא עבורה, כשהיא מסיימת את האליפות עם חמישה ניצחונות והפסד אחד. עבור הולנד, מדובר בזכייה ה-24 באליפות אירופה בבייסבול. 

שחקני נבחרת ישראל על הדשא (צילום: מאיה לונגרט)

אסף לוינגרט, שחקן נבחרת הבייסבול, הסביר כי אחת הסיבות להפסד היא מיעוט השחקנים בסגל הנבחרת. בריאיון לכאן רשב ב אמר לוינגרט: "כבר הרגשנו שזה היה בידיים שלנו, הנבחרת הובילה 4-1, הגענו לסיבוב שביעי ונשארו לנו תשע פסילות, אבל לצערנו לא הצלחנו. לא נראה לי שההולנדים היו משוכה גבוהה, פשוט הגענו עם 16 שחקנים, כל שאר הנבחרות היו 23-24 שחקנים, אז העומק של הזורקים שלנו לא היה כל כך גדול. היה אפשר לראות את העייפות. פשוט עומס יתר על הזורקים שלנו, אם היו לנו יותר, המאמן שלנו היה יכול לתת ליותר שחקנים מנוחה ואולי הדברים היו שונים".

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

על עתיד הענף בארץ אמר לוינגרט: "אני חושב שאפשר באמת לבנות משהו מאוד מיוחד, הצעירים, אלה שספורטאים בצבא, שיחקו מעולה. יש את החיזוקים מארצות הברית שזה תמיד טוב ובלי קשר הנבחרת עד גיל 18 העפילה לאליפות אירופה גם, הבייסבול בישראל גודל ומתפתח וגם אם הוא קטן הוא איכותי. מה שיש עכשיו כבר נותן פייט באירופה".