זירת קריסת הבניין בחולון
צילום: כאן חדשות

הממיר שלה נקבר בהריסות הבניין בחולון - ב-"HOT" התעקשו לחייב אותה

פולה כבביה בת ה-67 יצאה מהבניין עם זוג נעליים, ואת כל יתר חפציה נאלצה להשאיר מאחור. מהר מאוד היא הבינה שהיא צריכה להיאבק גם בבירוקרטיה - בהוט רצו להמשיך ולגבות ממנה שכירות על הממירים שברשותה. אחרי פניית התוכנית "צבע הכסף" בכאן רשת ב, חברת התקשורת שינתה את דעתה
צבע הכסף
20 בספטמבר 2021
06:17
עודכן ב 07:39

פולה כבביה, אישה בת 76 , התגוררה בבניין בחולון שקרס בשבוע שעבר. היא יצאה מהבניין עם זוג נעליים, ואת כל יתר חפציה נאלצה להשאיר מאחור. בגילה, היא צריכה להתחיל את הכל מהתחלה, וצריכה גם להיאבק בבירוקרטיה - בחברת התקשורת "HOT" אמרו לה שאין ברירה אלא להמשיך ולגבות ממנה שכירות על הממירים שברשותה. בריאיון ליאיר ויינרב בתוכנית "צבע הכסף" בכאן רשת ב, מספרת פולה על מלחמת ההתשה מול הוט, שנפתרה רק לאחר התערבות "צבע הכסף".

האזינו לריאיון עם דיירת הבניין שקרס בחולון, פולה כבביה, בכאן רשת ב

"משפחת כבביה היקרה, הקפאת המנוי נכנסה לתוקף מ-12/09/2021 ועד 12/12/2021. בתקופה זו תחויבו על שכירות הציוד בלבד. בסיומה יחודשו השירותים שברשותכם באופן אוטומטי", כך נכתב בהודעה שנשלחה מטעם החברה.

"הסברתי להם שגרתי בבניין שקרס, ושאני רוצה ביטול סופי ושלא נשאר לי שום דבר. הם אמרו לי שהם רוצים את הציוד, אז אמרתי להם 'בבקשה, בואו ותיקחו את הציוד בין ההריסות'. אבל הנציגה התעקשה לחייב אותי עבור הציוד". פולה הסבירה שזאת לא הייתה השיחה היחידה שניהלה מול "HOT", ולמרות שניסתה להסביר להם בכל דרך אפשרית שהממירים אינם עוד - הם לא היו מוכנים לבטל את החיוב עליהם.

לאחר פניית המערכת של "צבע הכסף" ל-"HOT", התקבלה מהחברה תגובה שונה מזו שנתנו לפולה - הפעם כבר היו קשובים והיו מוכנים לבטל את המנוי. "ליבנו עם דיירי הבניין, מדובר באי הבנה המתוחקרת על ידנו ואנו מודים על הפנייה", כך נמסר. "נציגי השירות שלנו נמצאים בקשר עם כלל דיירי הבניין שקרס המנויים להוט ונדאג שלא יחוייבו בעת הקרובה".