נחל עמוד
מתוך: עמוס הפייסבוק של פרץ גלעדי

מתנדב בן 72 הוקפץ לחלץ משפחה - ונפל אל מותו

פרץ גלעדי הגיע לסייע למטיילים שהתייבשו מחוסר מים, מעד ונפל מגובה. גלעדי היה פקח ותיק ומוכר ברשות הטבע והגנים וממקימי יחידת החילוץ גולן. ברשות ספדו לו: "המומים ממותו של פרץ, אדם משכמו ומעלה. תחקיר מלא ייערך מחר"
רובי המרשלג
21 בספטמבר 2021
21:44
עודכן ב 00:03

מתנדב ביחידת החילוץ של רשות הטבע והגנים, פרץ גלעדי בן ה-72, נהרג היום (שלישי) לאחר שמעד ונפל מגובה רב בעת חילוץ מטיילים בנחל עמוד. הוא נפצע ופונה לבית החולים זיו שבצפת, שם נקבע מותו. גלעדי הוזעק יחד עם יחידת החילוץ לסייע למשפחה שנקלעה למצוקה בטיול בנחל, כתוצאה ממחסור במים. 

 פרץ גלעדי (צילום: עדי בכור)

גלעדי היה פקח ותיק ומוכר ברשות הטבע והגנים וממקימי יחידת החילוץ גולן. במועצה האזורית גולן ספדו לו: "פרץ היה מוכר ואהוב על כל מי שפגש בו, איש בעל לב רחב וניתנה אין סופית. אבל כבד ירד על מכריו בגולן ומחוצה לו. גם במותו, עשה את אשר אהב - לעזור לאחר, להתנדב. יצא, כמתנדב, לסייע בחילוץ משפחה, שהייתה זקוקה לסיוע. אנו כואבים את כאב המשפחה ואבלים על האבדה הגדולה. יהיה זכרו ברוך". 

מפקד יחידת החילוץ גליל כרמל, גיא גרבסקי הוסיף: "אנו המומים וכואבים את מותו הטראגי של פרץ גלעדי, ומשתתפים בצערה הכבד של המשפחה. פרץ איש יקר, התנדב במשך שנים ביחידת החילוץ גולן". 

 הגיע לעזור בחילוץ מטיילים ונפל אל מותו. גלעדי (צילום: יחידת חילוץ גולן, משטרת ישראל)

ברשות הטבע והגנים מסרו: "אנו המומים ממותו של גימלאי רשות הטבע והגנים ומתנדב יחידת חילוץ גליל, פרץ גלעדי, אדם משכמו ומעלה, שיצא היום לסייע בחילוץ משפחה שכנראה סבלה מהתייבשות בנחל עמוד. בזמן החילוץ מעד ונפל אל מותו. תחקיר מלא ייערך מחר".