גבי פטיטו ובריאן לאונדרי
מתוך עמוד היוטיוב של גבי פטיטו

גופתה של הבלוגרית גבי פטיטו נמצאה בוויומינג

ב-FBI אימתו את הפרטים וקבעו כי הצעירה נרצחה. פטיטו דווחה כנעדרת ב-11 בספטמבר, עשרה ימים לאחר שבן זוגה החשוד ברצח, בריאן לונדרי, שב לבדו מטיול שאליו יצאו שניהם. לונדרי יצא מבית משפחתו ביום שלישי שעבר ומאז נעלם
מערכת כאן חדשות
22 בספטמבר 2021
01:02

ב-FBI אישרו הלילה (רביעי) שגופתה של בלוגרית הטיולים גבי פטיטו נמצאה בפארק הלאומי בוויומינג, וקבעו כי הצעירה בת ה-22 נרצחה. פטיטו דווחה כנעדרת ב-11 בספטמבר, עשרה ימים לאחר שבן זוגה החשוד ברצח, בריאן לונדרי, שב לבדו מטיול שאליו יצאו שניהם. לונדרי יצא מבית משפחתו בפלורידה ביום שלישי שעבר ומאז לא נראה. לפני היעלמותו הוא סירב לדבר עם החוקרים ושכר עורך דין. 

פטיטו ולונדרי יצאו בחודש יוני לטיול בפארקים הלאומיים במערב ארצות הברית - מסע בטבע בוואן פורד לבן השייך לבלוגרית. לפי משפחתה, היא "התרגשה מאוד לחלוק את חוויותיה עם משפחתה וברשתות החברתיות", ושמרה על קשר עקבי עמם בזמן מסעותיה, עד שהקשר בין הצדדים נותק לקראת סוף אוגוסט.

ביום שבת פתחו הרשויות במבצע חיפושים, בהשתתפות כ-50 שוטרים ואף צוות FBI, שהתמקדו תחילה בשמורת הטבע "קרלטון" שבפלורידה. במסיבת עיתונאים בסוף השבוע אמר דובר משטרת נורת' פורת, ג'וש טיילור, כי בריאן לונדרי "נמצא תחת לחץ עצום" לספק תשובות באשר להיעלמותה של פטיטו.

 מתוך חשבון האינסטגרם של גבי פטיטו

ב-12 באוגוסט התקבל דיווח מצוקה במשטרה המקומית על הזוג וצוות שוטרים שניגש לבדוק את התלונה טען כי נראה שהשניים נגררו למאבק פיזי לאחר ריב קשה. למרות זאת, כך כתב השוטר בדוח, שניהם דיווחו כי הם מאוהבים ומאורסים ולא רצו להגיש תלונה. בדוח תוארה פטיטו כ"מבולבלת ובסערת רגשות".

המשטרה פרסמה את תיעוד מצלמות הגוף של השוטרים שהיו מעורבים באירוע, בו נראית פטיטו בוכה בתוך הרכב ואומרת לשוטרים: "הוא נעל אותי מחוץ לרכב לפני. הוא אמר שאני צריכה להירגע, אבל אני כבר רגועה". היא הוסיפה שהשניים רבו כל הבוקר ושהיא סובלת מהפרעה טורדנית כפייתית (OCD), מה שמשפיע לפעמים על מצב רוחה.