-

קבוצת הנוער של בני יהודה תיקרא על שם הלוחם שמואלי

מועדון הכדורגל החליט להנציח את זכרו של לוחם מג"ב, שנפל בגבול עזה, והיה אוהד הקבוצה
ליאן וילדאו
03 באוקטובר 2021
18:19
עודכן ב 19:09

מועדון הכדורגל בני יהודה תל אביב, החליט היום (ראשון) להנציח את זכרו של לוחם מג"ב, בראל חדריה שמואלי, שהיה אוהד הקבוצה ולקרוא לקבוצת הנוער על שמו. לפני משחק הבית הקרוב של קבוצת הנוער, מול עירוני קריית שמונה, יתקיים טקס לזכרו של בראל בנוכחות משפחתו.

בעלי המועדון ברק אברמוב: "בראל היה מודל לחיקוי וגאווה עבור כל אחד ואחד מאיתנו. מותו השאיר אותנו כואבים ועצובים והחלטנו להנציח את שמו. סיפור חייו ופועלו ילוו את שחקני קבוצת הנוער בפרט ואת ילדי מחלקת הנוער בכלל".

משפחתו של בראל: "ההחלטה לקרוא לקבוצת הנוער של בני יהודה ת"א על שמו של בראל מרגשת במיוחד עבור מי שהיה אוהד מושבע של הקבוצה וליווה, מגיל 5, את המועדון בכל משחק. לא פחות מכך, דמותו וסיפור חייו מעורר ההשראה, יהפכו להיות מצפן עבור השחקנים הצעירים לערכי הרעות, האומץ, הדבקות במטרה ואהבת המדינה. מועדון בני יהודה ת"א הצטרף בכך למשפחה שלנו, משפחה כואבת שלא תשכח לעולם את בראל ותמיד תספר את סיפורו".

שמואלי, בן 21 מבאר יעקב, שירת כצלף ביחידת המסתערבים של משמר הגבול במחוז דרום. הוא נפל בגבול עזה לאחר שהוצב בעמדת ירי על המכשול בגבול, כאשר אירעו מהומות סמוך לגדר. הוא נפגע מירי מחבל מטווח קצר בראשו, ומותו נקבע בבית החולים לאחר תשעה ימים.