טדי שגיא

הוארך מעצרו של המתנקש האזרי ב-5 ימים. דיווח בקפריסין: החשוד לא הופעל על ידי איראן

בתקשורת המקומית פורסם שמטרת החשוד הייתה לפגוע במנהלים בכירים בחברת ההימורים של טדי שגיא - ולא במיליארדר עצמו • תיבחן בקשת המשטרה להאריך את מעצרו ב-8 ימים נוספים
איציק זוארץ
06 באוקטובר 2021
12:50

ניסיון ההתנקשות בטדי שגיא: בית המשפט בקפריסין האריך את מעצרו של המתנקש האזרי בחמישה ימים. בהמשך תיבחן בקשת המשטרה להאריך את מעצרו ב8 ימים נוספים.

האתר הקפריסאי "פיילניוז" פרסם היום (רביעי) כי בניגוד להודעה הישראלית - המתנקש האזרי לא הופעל על ידי איראן. עוד נכתב כי מטרת המתנקש הייתה לפגוע במנהלים בכירים בחברת ההימורים של טדי שגיא ולא במיליארדר עצמו. הוא יובא היום לדיון בהארכת מעצרו. 

האתר פרסם פרטים חדשים אודות חקירתו של החשוד האזרי, בן ה-38 שממשיך לשתוק בחקירתו. מבין הפרטים החדשים נכתב כי אחרי שהתכוון לפגוע באותם מנהלים, החשוד תכנן להימלט לחלקו הטורקי של האי בעזרת קורקינט חשמלי.

אתמול הוביל החשוד את השוטרים לאיה נאפה, המקום ממנו שכר שני רכבים שבאחד מהם נתפס אקדח טעון עם משתיק קול. בנוסף לאורך ימי חקירתו הארוכים, לא הטיחו בו טענות על כך שנשלח על ידי איראן וכי הוא חשוד בטרור. עורך דינו של החשוד למד על החשדות רק מההודעה של דובר ראש הממשלה בנט לפני כמה ימים.