אדל בשידור באינסטגרם, הלילה
צילום מסך

אין פזמון, תשמעו: אדל חשפה בית מהסינגל החדש

רגע לפני צאת הסינגל Easy On Me, הזמרת הבריטית עלתה ללייב ראשון באינסטגרם ושיתפה את 40 מיליון העוקבים שלה ב-30 שניות ממנו. הסינגל החדש, ראשון זה שש שנים, ישתחרר ביום שישי הקרוב
אלון פרוכטר
10 באוקטובר 2021
01:23

שישה ימים לפני שהסינגל החדש שלה משתחרר, אדל הפתיעה אמש (שבת) את 40 מיליון העוקבים כשעלתה במפתיע לשידור לייב באינסטגרם. במהלכו השמיעה הזמרת הבריטית את הבית הראשון מתוך Easy On Me, שייצא ביום שישי הקרוב.

בסוף השבוע שעבר צצו ברשתות החברתיות תמונות של המספר "30" מוקרן על גבי אתרים שונים ברחבי העולם, בהם מגדל אייפל בפריז, הקולוסיאום ברומא, שער ברנדנבורג בברלין ובניין האמפייר סטייט בניו יורק. המהלך הצית גל שמועות שמסמן חזרה של הזמרת עם אלבום חדש, שכן קודמיו נקראו על שם הגיל שבו כתבה אותם. ביום שלישי האחרון אדל שמה קץ לשמועות כשצייצה סרטון בן 17 שניות, קטע מקליפ בהשתתפותה והכריזה על צאת השיר החדש ב-15 באוקטובר.

הסינגל החדש של אדל מגיע שש שנים לאחר שהוציאה את אלבומה השלישי "25". האלבום ההוא שבר שיאי מכירות והיה לאלבום הנמכר ביותר של 2015 עם מכירות של יותר מ-18 מיליון עותקים בפלטפורמות המוזיקה השונות ברחבי העולם. בנוסף, "25" זכה בפרס הגראמי לאלבום הטוב ביותר.