קים קרדשיאן
צילום: SNL

צוחקת אחרונה: קים קרדשיאן-ווסט הגיעה ל-SNL

הכוכבת הנחתה לראשונה את תוכנית המערכונים הוותיקה סאטרדיי נייט לייב. במונולוג הפתיחה שלה התייחסה לאו-ג'יי סימפסון, לגירושיה מקנייה ווסט, לקלטת הסקס שלה שהודלפה ולניתוחים פלסטיים
אלון פרוכטר
10 באוקטובר 2021
10:22

קים קרדשיאן-ווסט הנחתה הלילה (ראשון) לראשונה את תוכנית המערכונים הוותיקה סאטרדיי נייט לייב. במונולוג הפתיחה שלה, התייחסה לאו-ג'יי סימפסון - הלקוח המפורסם של אביה המנוח, עורך הדין רוברט קרדשיאן; לגירושיה מהראפר קנייה ווסט; לקלטת הסקס שלה שהודלפה בתחילת הקריירה; לניתוחים הפלסטיים ולנתוני הצפייה היורדים של התוכנית.

View this post on Instagram

A post shared by Saturday Night Live (@nbcsnl)

במערכון נוסף בתוכנית, השתתפו לצד קים אחותה קלואי קרדשיאן ואמה - קריס ג'נר. המערכון התייחס לסדרת הריאליטי הבאה של המשפחה שתעלה ברשת הסטרימינג "Hulu". במערכון מגלמת קרדשיאן את אחותה הבכורה קורטני. מערכון אחר שבו קרדשיאן-ווסט השתתפה (ואפילו שרה), עוסק באימהות צעירות שמגלות מחדש את סצינת המועדונים.

קרדשיאן-ווסט הנחתה את פרק השני של העונה ה-47 של תוכנית המערכונים. מעריציה פירגנו על ההופעה ואפילו הופתעו לטובה. רבים התלהבו מהחיקוי שביצעה לאחותה  בתוכנית. לפי הדיווחים באתר TMZ, קרדשיאן-ווסט השקיעה בימים האחרונים 20 שעות ביום לטובת חזרות להופעה בתוכנית.  

הפרק יעלה ביום שלישי הקרוב ב-yes VOD

View this post on Instagram

A post shared by Saturday Night Live (@nbcsnl)