-
צילום: יונתן זינדל, פלאש90

הקיזוז בשביל המיליארדר: זאת הסיבה שבגללה דרעי הסכים להתקזז בפעם הראשונה

ארבעה חודשים אחרי שהוקמה הממשלה, יו"ר ש"ס אריה דרעי הסכים השבוע לראשונה עם חבר קואליציה על היעדרות הדדית מהמליאה. הנסיבות שהובילו לקיזוז עם ח"כ רם בן ברק - חגיגיות במיוחד
מיכאל שמש
16 באוקטובר 2021
19:26

קיזוז בשביל מיליארדר: מאז הוקמה הממשלה בחודש יוני האחרון, יו"ר ש"ס אריה דרעי הפך לאופוזיציונר, ממובילי גישת ה"אין קיזוזים". השבוע בפעם הראשונה הסכים דרעי להתקזז עם ח"כ מהקואליציה. בר המזל היה ח"כ רם בן ברק מ"יש עתיד" והנסיבות חגיגיות.

המיליארדר המרוקאי יריב אלבז חיתן השבוע את בתו במרקש. אלבז, שהיה גם אחת הדמויות המרכזיות ביצירת הסכם השלום בין מרוקו לישראל, הזמין לחתונה שני חברי כנסת - דרעי ובן ברק. אריה דרעי לא נסע לאירוע, אבל כן שלח מעין מתנה - את ח"כ רם בן ברק, שנסע בזכות הקיזוז אותו קיבל. 

שהאופוזיציה תסרב להתקזז עם הקואליציה? ח"כ בועז טופורובסקי חושב שזה משהו שהוא לא מתקבל ולא עולה על הדעת! אז הנה כמה תקדימים לתזכורת#מהצד_השני עם @guyzo pic.twitter.com/5tpl7r2xp5

— כאן חדשות (@kann_news) July 5, 2021 " />

מיו"ר ועדת החוץ והביטחון ח"כ רם בן ברק נמסר: "יריב אלבז הוא חבר אישי קרוב שיחד איתו הובלתי מאחורי הקלעים את הסכם השלום ההיסטורי והחשוב עם מרוקו. אני שמח להשתתף בחתונתו של אוהב ישראל, חברי יריב אלבז, וכמובן שכל הוצאות הנסיעה מומנו מכיסי הפרטי".