גדות בשער גיליון נובמבר של Elle
צילום: ELLE Magazine

מלכה בצהוב: גל גדות מככבת בשער מגזין Elle

כוכבת הקולנוע מעטרת את גיליון נובמבר שעומד בסימן "הנשים של הוליווד". מלבד גדות מככבות בשערים מקבילים של המגזין גם זוכות האוסקר האלי ברי ואנג'לינה ג'ולי
אלון פרוכטר
18 באוקטובר 2021
20:19

כבוד: השחקנית הישראלית גל גדות מככבת על שער מגזין הנשים האמריקני היוקרתי "Elle". בגיליון נובמבר שפורסם היום (שני) תחת הכותרת "הנשים של הוליווד", מככבות על שערים נפרדים גם זוכות האוסקר אנג'לינה ג'ולי, ג'ניפר האדסון, האלי ברי וריטה מורנו. בריאיון למגזין, שמופיע תחת הכותרת "גל גדות לא מפחדת להיאבק בחוסר צדק בתעשייה", נכתב כי "כוח העל של הכוכבת היא נכונותה להילחם למענה ולמען אחרים".

גדות התייחסה בריאיון לפרסום ב"הוליווד ריפורטר" בחודש אפריל, לפיו הבמאי ג'וס ווידון איים לפגוע בקריירה שלה, בזמן צילומי הסרט "ליגת הצדק". "ניערתי עצים ברגע שזה קרה. אני חייבת לומר שמנהלי אולפני הסרטים "האחים וורנר" טיפלו בזה. אם נחזור לרדיפת הצדק שלי, את מסוחררת כי את לא מאמינה שזה פשוט נאמר לך. ואם הוא אמר לי את זה, אז ברור שהוא אומר את זה להרבה אנשים אחרים. פשוט עשיתי מה שהרגשתי שאני חייבת לעשות - להגיד לאנשים שזה לא בסדר".

על פי הדיווח ב"הוליווד ריפורטר", בזמן צילומי השלמה לסרט, התגלו חילוקי דעות בין ווידון לגדות, באשר לשורות כלשהן בתסריט. לפי הדיווח, ווידון אמר לגדות ש"היא הולכת לשתוק ולהגיד את השורות שלה ושהוא יכול לגרום לה להיראות מטומטמת בסרט".

עוד הובאו בריאיון דברים שאמר עליה השחקן ההוליוודי ראיין ריינולדס, שמככב לצידה בסרט Red Notice שייצא בחודש הבא בנטפליקס. "הוא יכולה להתמודד עם כל שחקן, אפילו מול הר אדם כמו דוויין ג'ונסון", אמר ריינולדס. "היא מיומנת בקומדיה, היא יכולה ללכת על זה בענק כשהיא צריכה ולשלוט בזה כשהיא צריכה". בחודש פברואר, צפוי לצאת לאקרנים סרט נוסף של גדות - "מוות על הנילוס", המבוסס על ספרה הבלשי של אגתה כריסטי.

מדובר בפעם השנייה בקריירה של גדות, שבה היא מופיעה בשער המגזין. הפעם הקודמת הייתה בנובמבר 2017, כמה חודשים לאחר שיצא הסרט "וונדר וומן". באוקטובר בשנה שעברה הופיעה גדות על שער מגזין "ואניטי פייר".