מירי רגב ורם בן ברק
צילום: תומר נויברג, מרים אלסטר, פלאש 90

"מה שעשה בעבר – עשה בעבר": מירי רגב ממשיכה לעמוד מאחורי אמירתה נגד רם בן ברק

גם חברי כנסת מהליכוד גינו את האמירה של רגב שבן ברק הוא "שונא ישראל", אך בריאיון לכאן רשת ב היא התעקשה: "איך היית מכנה אדם שהוא יו"ר ועדת חוץ וביטחון ומעסיק עוזרת שנפגשת עם שייחים מסיתים ותומכי טרור?"
קלמן-ליברמן
24 באוקטובר 2021
09:11

ח"כ מירי רגב מהליכוד עוררה בשבוע שעבר סערה גדולה כשכינתה במליאה את יו"ר ועדת חוץ וביטחון וסגן ראש המוסד לשעבר רם בן ברק - "שונא ישראל". גם בליכוד כבר הספיקו כמה חברי כנסת לגנות את האמירה, אך רגב ממשיכה לעמוד מאחוריה, וגם הבוקר, בריאיון לתוכנית קלמן-ליברמן בכאן רשת ב, אמרה על בן ברק: "איך היית מכנה אדם שהוא יו"ר ועדת חוץ וביטחון ומעסיק עוזרת שנפגשת עם שייחים מסיתים ותומכי טרור?".

רגב הוסיפה על סגן ראש המוסד לשעבר: "מה שהוא עשה בעבר – הוא עשה בעבר. גם אני הייתי דוברת צה"ל והלבישו אותי במדי נאצים".

האזינו לריאיון עם ח"כ מירי רגב בכאן רשת ב

בן ברק מצידו סירב להתייחס לאמירה של רגב. על הטענות נגד העוזרת שלו, שהצטלמה עם שייחים בהר הבית, אמר יו"ר ועדת חוץ וביטחון בריאיון לקלמן-ליברמן: "העוזרת שלי דתייה מוסלמית והיא לפעמים מתפללת במסגד אל אקצא, והיא הצטלמה עם האנשים האלה, ובזמנו היא לא ידעה מי הם. אני סומך עליה ב-100%".

האזינו לריאיון ח"כ רם בן ברק בכאן רשת ב

האזינו לריאיון עם ח"כ אבי דיכטר בכאן רשת ב

מוקדם יותר היום ח"כ אבי דיכטר מהליכוד גינה את אמירתה של רגב. בריאיון לתוכנית הבוקר הזה עם אריה גולן בכאן רשת ב אמר דיכטר: "אני חושב שזאת הייתה אמירה מבישה. מירי יותר אינטיליגנטית מלומר אמירות כאלה. אני מכיר את רם בן ברק למעלה מ-40 שנה - גם כלוחם בסיירת מטכ"ל ולאחר מכן ליוויתי אותו מרחוק, גם במטכ"ל וגם במוסד - לומר עליו 'שונא ישראל' זה מביש".