תיעוד תפיסת החשודים

"התנגדו לאורח החיים העצמאי שלה": כתב אישום נגד הארבעה שחטפו את אחותם ממקלט בצפון

האחים עקבו אחרי אחותם, היכו וחטפו אותה ואחר כך איימו עליה בירי. המשטרה מבקשת להאריך את מעצרם עד תום ההליכים
אורלי אלקלעי
28 באוקטובר 2021
13:50

חטיפת האישה בידי אחיה: פרקליטות מחוז צפון הגישה הבוקר (חמישי) כתב אישום נגד ארבעת האחים שניסו לחטוף את אחותם, תושבת הגליל, ממקלט לנשים מוכות. הם מואשמים בין השאר בחטיפה ובסחיטה באיומים.

מכתב האישום עולה כי האחים שהתנגדו לאורח החיים העצמאי שניהלה אחותם, שתלו מכשיר מעקב ברכבה, עקבו אחריה, ניקבו את צמיגי מכוניתה ואז היכו אותה. היא התלוננה במשטרה, ועברה להתגורר בבית של קרוב משפחה. עם שובה לבית הוריה, איימו עליה האחים באקדח והורו לה למסור להם את הטלפון שלה, היא עשתה זאת ונמלטה מהבית. לאחר תלונה שניה במשטרה הועברה למקלט לנשים מוכות.

הארבעה השתמשו במכשיר הנייד של אחותם בכדי למצוא אותה וכשנודע להם שהיא מתכוונת לצאת מהמקלט לטיפול רפואי, החליטו לחטוף אותה ולהחזיר אותה לבית ההורים. לפני כשבועיים עקבו אחריה שניים מהם צילמו אותה ושלחו את תמונותיה ומיקומה לשני האחים האחרים. הם דחפו אותה למכונית וברחו. במהלך הנסיעה, איים עליה אחד האחים, כי אם תצא מהבית או תתקשר למשטרה, ישלמו לאדם שיירה בה.

חברותיה של המתלוננת, שהיו עדות לחטיפה, דיווחו למשטרה וזו עצרה שניים מהאחים במחסום סמוך לכניסה לטורעאן וחילצה את האישה. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרם של החשודים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.