ד"ר שרון אלרעי פרייס
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

האיומים שנשלחו לבכירי משרד הבריאות נחשפים: "יימח שמך"

לא רק שרון אלרעי פרייס – גם בכירים אחרים במשרד הבריאות קיבלו הודעות ואיומים, וחולקו להם לחצני מצוקה • עובד במשרד לכאן חדשות: עניין של זמן עד שמישהו ייפגע
קטי דור, נוב ראובני ורועי ינובסקי
28 באוקטובר 2021
19:50

רופאים על הכוונת: כל צמרת משרד הבריאות, ולא רק ד"ר שרון אלרעי פרייס, מאויימת על ידי מתנגדי החיסונים, כך פורסם היום (חמישי) בחדשות הערב בכאן 11. גם מנכ"ל משרד הבריאות, פרופסור נחמן אש, קיבל הודעות בהן נכתב: "שלום נחמן אש, יימח שמו. הייתי רוצה מאוד שתיתן לי את העונג להזריק לך את זריקת הרעל של פייזר, ובכך לקיים את מצווה חשובה של מחיית עמלק". בעקבות האיומים כל בכירי המשרד מסתובבים בימים אלה עם לחצני מצוקה. 


הבכירים שמסתובבים עם לחצני המצוקה הם מנכ"ל המשרד אש, פרויקטור הקורונה פרופסור סלמאן זרקא והיועצים הבכירים. עם זאת, היקף האיומים על העובדים רחב עוד יותר מהשדרה הבכירה והמוכרת מאוד - אבל למשרד אין די משאבים כדי לספק לעובדים נוספים לחצני מצוקה. עובד במשרד הבריאות אמר לכאן חדשות: "זה עניין של זמן עד שמישהו ייפגע. אנחנו מפחדים. המשטרה צריכה לתת את הדעת".


המשטרה פתחה היום בחקירת האיומים נגד ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, ד"ר שרון אלרעי פרייס. התלונה הוגשה למשטרה על ידי קצין הביטחון של משרד הבריאות, בעקבות פרסומים ברשתות החברתיות נגדה. 

מאיר פרייס, בעלה של אלרעי פרייס, קרא הבוקר למשטרת ישראל ולשר לביטחון הפנים, עמר בר לב, לפעול בעקבות איומים על חייה של רעייתו. בציוץ בטוויטר כתב פרייס: "משטרת ישראל, כבוד השר. פונה אליכם ישירות. יש איומים קונקרטיים על חיי אשתי. אתם יודעים את זה, יש הודעות ברשתות, יש מספרי טלפון, יש שיחות איום מפורשות. החומר אצלכם. זה הזמן לפעול, עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי". ראש הממשלה נפתלי בנט גיבה את דבריו ואמר: "מלחמת הפייק של מתנגדי החיסונים נגד אלרעי פרייס ואחרים צריכה להיפסק. הם מצילים חיים ומאפשרים לנו לשמור על ישראל פתוחה ומתפקדת".