אוחובסקי
צילום: פלאש 90

לפצח את תחקיר אוחובסקי | עוד יום

העדויות החמורות נגד גל אוחובסקי שנחשפו בכאן חדשות מטלטלות את קהילת הלהט"ב וכבר הביאו את המשטרה לפתוח בחקירה. עורכי התחקיר מספרים לחן ביאר איך אספו והצליבו את המידע, צעד אחר צעד, עד לשלב שבו עימתו את אוחובסקי, פנים אל פנים, עם העדויות נגדו
עוד יום עם חן ביאר
04 בנובמבר 2021
07:21

העדויות החמורות נגד גל אוחובסקי שנחשפו בכאן חדשות מטלטלות את קהילת הלהט"ב וכבר הביאו את המשטרה לפתוח בחקירה. עורכי התחקיר – עיתונאית כאן חדשות מיכל רבינוביץ' ומייסד מיזם "תורנו" עמרי פיינשטיין – מספרים לחן ביאר איך אספו והצליבו את המידע, צעד אחר צעד, עד לשלב שבו עימתו את אוחובסקי, פנים אל פנים, עם העדויות נגדו. וגם – מה קרה בעקבות הפרסומים.

האזינו לפרק בהסכת "עוד יום"

באומץ רב חשפו השבוע שני אנשים שונים בפני מיכל רבינוביץ' את הפגיעה המינית שעברו מצדו של גל אוחובסקי - לא רק איש תקשורת ותרבות בכיר ומוכר, אלא גם אחת הדמויות הבולטות בקהילה הגאה בישראל. מי שהיה ממקימי הארגון שמסייע לבני נוער להט"בים ועמד בראשו - עד לפרסום הטענות כלפיו.

צפו בתחקיר של מיכל רבינוביץ'

התחקיר הזה גרם כבר לפתיחתה של חקירה משטרתית של הטענות נגד אוחובסקי, ונראה שגם מתחיל להעלות מעל לפני השטח פגיעות וחוויות כואבות נוספות בתוך הקהילה, שאיכשהו עד כה התמורות של מהפכת metoo כמעט שלא הגיעו אליה. לפחות עד עכשיו.