-

"אם הייתי רוצה להרוג אותה הייתי שם לה כדורים בקפה": הסופר החשוד ברצח אשתו מדבר

יומיים עברו מאז ע', בן ה-94, נעצר בחשד לרצח אשתו בת 87. מדירתו בתל אביב, שם הוא התגורר איתה ושוהה כעת גם במעצר בית - הוא משחזר בפעם הראשונה את מה שקרה באותו יום - בשנה שעברה
דניאל אלעזר
06 בנובמבר 2021
21:30

יומיים עברו מאז ע', סופר ומחזאי בן 94, נעצר בחשד לרצח אשתו בת 87. מדירתו בתל אביב, שם הוא התגורר איתה ושוהה כעת גם במעצר בית – הוא משחזר בפעם הראשונה את מה שקרה באותו יום - בשנה שעברה.

צפו בכתבה

ע' מספר: "קמתי בבוקר, נכנסתי לאמבטיה וחשכו עיניי. הייתי בהלם, אני חושב שהתעלפתי. נכנסתי לחדר וישבתי על הרצפה, לחצתי על לחצן מצוקה ובאו מנטלי כמה אנשים והם אמרו לי שהם צריכים לקרוא למשטרה".

כבר כשהגיעו שוטרים וגורמי רפואה הם הבחינו בסימני אלימות על גופתה של האישה, דבר שעורר את חשדם. ע', שגר בקומת הקרקע סיפר תחילה שאשתו נפלה באמבטיה אך שינה את גרסתו ואמר כי ייתכן שפורצים נכנסו לבית ופגעו באישה. בדיקה של אנשי מז"פ לא העלתה שהדירה נפרצה. "הם אומרים שהם לא מצאו שום עקבות, שלא הייתה פריצה ואם ככה הם אומרים אז זה רק אתה והיא, אז אתה הרגת אותה. אתה יודע איך הרגו אותה? עם מוט ברזל הרגו. הם אומרים שאני היכיתי אותה", אמר ע'.

עוד אמר לכאן חדשות כי "אם הייתי רוצה להרוג אותה הייתי שם לה כדורים בקפה, תגיד אתה נורמלי שבנאדם בן 95 יכה מישהו במוט ברזל, זה נשמע נורמלי? אני מימיי לא הרמתי יד על אדם".

67 שנות נישואין היו לע' ולאשתו עד שנפטרה. יש להם חמישה ילדים ועוד 14 נכדים. לדבריו, האהבה ביניהם הייתה גדולה עד הרגע האחרון. "מישהו הרג אותה כנראה, היא לא מתה בעצמה. אין שום אפשרות אחרת. אה יש אפשרות שאני שכרתי רוצח שכיר, זאת אפשרות הכי טובה", אמר ע'.

עוד ציין כי "המשטרה מצאה מכתב יפייפה, מכתב נוגע ללב ואני לא ידעתי. שהיא נפרדת מבני המשפחה שהגיע הזמן להיפרד. מכתב אצילי. היא הייתה חולה. הרגישה שהיא מאבדת את השפיות שלה". כבר לפני שנה שהחשד החמור נגדו עלה - עורכי דינו של ע', עדי אבינועם ושי גבאי ייעצו לו לעבור בדיקת פוליגרף. לטענתם הוא נמצא דובר אמת לכל השאלות באופן שמנקה אותו מהחשד החמור.