גל גדות, הלילה
צילום: CBS

"את חייבת לצחוק": האתגר של גל גדות אצל קורדן

השחקנית שהשתתפה הלילה בתוכנית האירוח של CBS התבקשה לספר בדיחה בעברית • ביום שישי הקרוב יעלה בנטפליקס סרטה החדשה של גדות "Red Notice" • בשבוע שעבר דווח כי גדות תגלם את המלכה המרשעת בגרסה חדשה של דיסני לסרט "שלגיה"
דורית מזרחי
10 בנובמבר 2021
11:26

הכוכבת הישראלית גל גדות התארחה הלילה (רביעי) בתוכנית "לייט לייט שואו" של המנחה הבריטי ג'יימס קורדן ברשת סי-בי-אס. גדות שמקדמת את סרטה החדש "Red Notice" אותגרה על ידי המנחה בשלל משימות, אחת מהן הייתה להצחיק את הבסיסטית הישראלית הגר בן-ארי בבדיחה בעברית. לפני שסיפרה אותה, אמרה גדות בעברית לבן-ארי: "לא משנה מה, את חייבת לצחוק".

גדות לכאן חדשות: "חשוב לי להראות את ישראל שאני מכירה"

ביום שישי הקרוב יעלה בענקית הסטרימינג סרטה החדש של גדות "Red Notice". בסרט מגלמת גדות גנבת אמנות מבוקשת, ולצידה משחקים גם דוויין ג'ונסון וראיין ריינולדס. בריאיון שהעניקה שלשום לשני נחשוני בחדשות הערב בכאן 11, התייחסה גדות לציפייה הישראלית ממנה להיות "שגרירה" ועל הסערה במבצע שומר החומות.

בשבוע שעבר דווח כי גדות תגלם את תפקיד המלכה המרשעת בגרסת הלייב-אקשן של אולפני דיסני לסרט "שלגיה". בחודש פברואר יעלה לאקרנים הסרט "רצח על הנילוס" בכיכובה של גדות. בשנה שעברה גדות לוהקה לגלם את המלכה המצרית קליאופטרה בסרט שעתיד להצטלם בקרוב.

תגיות:
גל גדות