עוד יום

עוד יום: הסיפורים שעשו את השבוע

אורן אהרוני על העיר ללא ראש • עקיבא נוביק מנסה להבין לאן נעלמה ועדת האתיקה של הכנסת • שיחה עם עו"ד ערן שחם ושביט ותמר אלמוג על המשמעויות של עדות ניר חפץ בתיק 4000 • וגם: גילי כהן ומאיה ראכלין עם התסריט של בריטניה ביום שאחרי אליזבת
עוד יום
20 בנובמבר 2021
10:48

אור עקיבא - עיר בלי ראש

כבר שנה שאור עקיבא מתנהלת ללא ראש עיר - יעקב אדרי שהושעה לאחר שנחקר על חשדות חמורים, בהם שוחד ואף אונס, וחזר ללשכתו רק לאחרונה. בשנה האחרונה היא מתנהלת בכאוס מוחלט - בלי סגנים, בלי מהנדס, בלי קואליציה ואופוזיציה, ביקורת או פרוטוקולים מסודרים. אורן אהרוני מספר על עיר לא מתפקדת, ומנסה להבין איך משרד הפנים לא מתערב.

האזינו לפרק בהסכת "עוד יום" 

לאן נעלמה ועדת האתיקה של הכנסת?

אחרי שמצאו פתרון חלקי בכנסת למשבר הוועדות, נותרה וועדה אחת ומיוחדת משותקת לחלוטין - ועדת האתיקה, שכבר שלוש שנים לא התכנסה. עקיבא נוביק מסביר מהי הוועדה שאמורה לפקח על הח"כים - מקבלת מתנות, דרך הנוכחות במשכן ועד לסגנון הדיבור, ומתי היא תחזור לפעול?

האזינו לפרק בהסכת "עוד יום"

ניר חפץ עולה לדוכן: עדות המקורב שחצה את הקו

איש התקשורת שידו בכל ויד כל בו, שחתם על הסכם מדינה לאחר שהות בתא מעצר מלא פשפשים, יעיד נגד מקורבו ומעסיקו לשעבר בנימין נתניהו. עקיבא נוביק בשיחה עם עו"ד ערן שחם-שביט ותמר אלמוג על המשמעויות והפוטנציאל של עדות ניר חפץ בתיק 4000.

האזינו לפרק בהסכת "עוד יום"

איך תיראה בריטניה ביום שאחרי המלכה?

השבועות האחרונים היו תזכורת לכך שהמלכה אליזבת לא תהיה כאן לעוד שנים רבות. בעוד חצי שנה היא תחגוג 96, ובממלכה מתחילים לדבר יותר ויותר על מצבה הבריאותי. אז איך מתכוננת בריטניה ליום שאחרי אליזבת? גילי כהן ומאיה ראכלין עם התסריט המדויק שהכינו באנגליה מבעוד מועד.

האזינו לפרק בהסכת "עוד יום"