מאט דוראן, הבוקר; אדל, ארכיון
צילום מסך

אחרי שהביך את אדל: הכתב האוסטרלי מתנצל בשידור

"המייל החשוב ביותר שפספסתי בחיי": מאט דוראן הסביר מדוע לא האזין לאלבום, ומסר את התצלותו לזמרת הבריטית ולצופים באוסטרליה
אלון פרוכטר
27 בנובמבר 2021
17:58

אחרי הדיווחים לפיהם הושעה מתפקידו לאחר שנשלח לראיין את אדל מבלי להאזין לאלבום החדש שלה, הכתב האוסטרלי מאט דוראן שב אתמול (שבת) לתוכנית הבוקר Sunrise בהגשתו. בתוכנית הראשונה של דוראן מאז השעייתו, מסר המגיש התנצלות נרגשת לזמרת הבריטית ולצופים באוסטרליה.

"זה סיפור שעורר זעם ולגלוג ברחבי העולם, ואם לדבר בכנות - רובו מגיע לי", אמר דוראן בשידור. "טסתי ללונדון כדי לראיין את אדל, זכות בלתי ניתנת לתיאור ומה שעשוי היה להיות אחד מרגעי השיא בקריירה שלי. עשיתי טעות נוראית כשהנחתי שלא ייתנו לנו עותק של האלבום, כי הריאיון שלנו אמור היה להיות משודר לפני צאתו". לדבריו, דוראן פספס מייל שנשלח אליו מחברת "סוני" ובו קישור לאלבום המלא, "המייל החשוב ביותר שפספסתי בחיי".

דוראן ציין כי בניגוד לפרסומים השונים, אדל לא פוצצה את הריאיון ועזבה בזעם, אלא הריאיון המשיך מעבר לזמן שנקבע מראש. "במשך 29 דקות, אדל הייתה כנה ומצחיקה. כנה מספיק כדי לדבר על הדיכאון שלה בעקבות הגירושים". עם זאת אמר כי העובדה שפספס את הלינק היא "עלבון עבור הזמרת" ועל כן הריאיון נגנז. "אדל, לעולם לא הייתי מזלזל בך במודע ולא מאזין לאלבום במכוון. אני כל כך מצטער. אני מבקש להתנצל גם בפני המעריצים האוסטרלים של אדל, ובפניכם - הצופים שלנו, שבגללי נמנע מכם הריאיון".

"30", אלבום האולפן הרביעי של הזמרת הבריטית, שוחרר ביום שישי שעבר ומאז שבר שיאים רבים. הוא הגיע לראש רשימת האלבומים המושמעים ב-iTunes בארצות הברית בתוך יממה, ובתוך שלושה ימים מכר יותר מחצי מיליון עותקים במדינה. בספוטיפיי הוא צבר 6 מיליון השמעות ביממה וכבש את המקום הראשון בפלטפורמת הזרמת המוזיקה ב-130 מדינות.