שוטרים באיצטדיון דוחא, ארכיון
צילום: רועי אלימה, פלאש 90

משרד העבודה: צו סגירה לאיצטדיון דוחא בסכנין

במשחק הכדורגל בין בני סכנין לבית"ר ירושלים מכרה הקבוצה כרטיסים מעבר למספר המותר - ונאלצה לפתוח יציע שהוצא לו צו סגירה. לכן הוחלט לסגור את כלל האיצטדיון. יו"ר הקבוצה אבו יונס בריאיון לכאן רשת ב: אם המגרש ייסגר - הקבוצה לא תתייצב למשחק הליגה הקרוב ואף תצטרף בהמשך לליגה הפלסטינית
אורלי אלקלעי, ליאן וילדאו ויואב בורוביץ'
02 בדצמבר 2021
16:46

משרד העבודה הודיע היום (חמישי) כי איצטדיון דוחא המשמש את בני סכנין ייסגר בשל הפרת תנאי הבטיחות. בריאיון לכאן רשת ב הגיב יו"ר הקבוצה מוחמד אבו יונס בחריפות נגד ההחלטה, ואיים כי אם ייסגר האיצטדיון תחרים הקבוצה את משחקי הליגה ואף תצטרף לליגה הפלסטינית. 

כלפי אחד מיציעי האיצטדיון הוצא צו סגירה מוקדם יותר השנה בשל ליקויי בטיחות. הצו הגביל למעשה את כמות האוהדים שיכולים להיכנס לאיצטדיון. במשחקה של הקבוצה נגד בית"ר ירושלים ביום שלישי נמכרו יותר כרטיסים מכפי שמותר - ולכן נאלץ כוח השיטור באיצטדיון לאפשר את פתיחת היציע הסגור. לפי משרד העבודה, בכך סיכנה בני סכנין את בטיחות אוהדיה. 

מגרשה הביתי של בני סכנין, הקרוי "דוחא" בשל תרומה שנתנה ממשלת קטר להקמתו, נקשר בשנים האחרונות עם אירועי אלימות רבים. בחודש שעבר נרגם באבנים רכבה של אוהדת הפועל חיפה שהגיע למשחק קבוצתה באיצטדיון, ואיתה בתה התינוקת.