צילום: איגוד השחייה

גורבנקו אחרי ההיסטוריה באבו דאבי: "באתי להנות, וכשאני מצליחה קורים דברים טובים"

אלופת העולם בריאיון לכאן רשת ב: "אעשה טירונות כמו כולם, זה חלק מלהיות ספורטאי ישראלי" • על הציפיות ממנה לקראת האולימפיאדה: "מקווה שאגיע הכי מוכנה שיש אבל יש עוד דברים בדרך"
ליאן וילדאו ואסתי פרז
21 בדצמבר 2021
14:17

אנסטסיה גורבנקו, השחיינית הישראלית שזכתה בשתי מדליות זהב באליפות העולם בבריכות קצרות באבו דאבי, סיפרה היום (שלישי) על ההישג ההיסטורי. בריאיון לאסתי פרז וליאן וילדאו בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב אמרה כי "היה שבוע עמוס עם הרבה עליות וירידות. באתי בלי יותר מדי ציפיות לאליפות כי הייתה לי עונה עמוסה. באתי להנות וכשאני מצליחה, קורים דברים נורא טובים".

האזינו לריאיון עם אנסטסיה גורבנקו

היא התייחסה לגיוס המתקרב שלה לצה"ל ואמרה: "בהתחלה אני חושבת שאעשה טירונות כמו כולם. זה חלק מלהיות ספורטאי ישראלי. אני מקווה שבחלק השני של הטירונות יתנו לי להתאמן. אחר כך כבר יהיה קשה יותר, ככה שלא אצליח להיות בצבא כמו כל אחד".

גורבנקו, שכבר סומנה כהבטחה לקראת האולימפיאדה בפריז 2024, סיפרה על הציפיות להמשך: "אני כרגע עוד לא מרגישה את הכובד על הכתפים. בישראל אוהבים לקחת כל הצלחה של ספורטאי ולהגיד שהוא יעשה את זה באולימפיאדה. מקווה שאגיע הכי מוכנה שיש אבל יש עוד דברים בדרך". 

גורבנקו עשתה היסטוריה בבריכה באבו דאבי כשזכתה פעמיים בתואר אלופת העולם בבריכות קצרות. ביום ראשון היא זכתה במדליית הזהב במשחה ל-100 מטר מעורב בתוצאה של 57.80 שניות וקבעה שיא ישראלי חדש. ביום שישי היא זכתה במדליה הראשונה כשניצחה בגמר המשחה ל-50 מטר חזה בזמן של 29.34 שניות. 

תגיות:
שחייה