סורוקה
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

שלושה חיילי גולני נפצעו קל בקטטה בבסיס בדרום

הקטטה החלה כשחיילים באחת הפלוגות הגיעו לשטוף את כלי המטבח במקלחות של פלוגה אחרת. האירוע התפתח לצעקות, קללות וזריקות של מכסים, סירים וחפצים נוספים על שלושת החיילים. צה"ל: אירוע חמור שנמצא בתחקור, מגנים אותו בכל תוקף
כרמלה מנשה
14 בינואר 2022
17:17

שלושה חיילי צה"ל נפצעו קל בקטטה בגדוד 13 של גולני, שנמצא בצאלים במסגרת אימונים – כך פורסם לראשונה היום (שישי) בכאן חדשות. הקטטה החלה כשחיילים באחת הפלוגות הגיעו לשטוף את כלי המטבח במקלחות של פלוגה אחרת. האירוע התפתח לצעקות, קללות וזריקות של מכסים, סירים וחפצים נוספים על שלושת החיילים. שני פצועים טופלו בבית החולים סורוקה בבאר שבע, לאחד מהם נגרם שבר בידו, לחייל נוסף נגרם שבר בשתי צלעות ופצוע שלישי נפגע בראשו ונזקק לתפרים. 

מדובר צה"ל נמסר: "אמש פרצה קטטה בין מספר חיילים מחטיבת גולני בבסיס בדרום הארץ. לאחר מספר דקות הקטטה הופסקה כתוצאה מהתערבות המפקדים. בעקבות האירוע שלושה חיילים נפצעו באורח קל ושניים מהם פונו לבית החולים להמשך טיפול רפואי. החיילים שוחררו לביתם. האירוע הוא אירוע חמור אשר אינו עולה בקנה אחד עם ערכי צה"ל ועודנו נמצא בתחקור. מפקדי החטיבה מגנים את האירוע בכל תוקף ופועלים על מנת למצות את הדין עם המעורבים. התקבל דיווח על האירוע במצ"ח והוא ייבדק בהתאם להנחיות".