שרת החינוך שאשא ביטון במאסטר שף VIP
צילום מסך מקשת 12

איך מטשטשים כישלון? במנה מנצחת

כששרת החינוך או מי שהיה שר הסייבר מופיעים בתוכנית ריאלטי אוכל, המסר ברור: הדרך לחשיפה חיובית, נטולת שאלות קשות על ההישגים והכישלנות, עוברת במסדרונות הזכיינית הנוחה להם. והילדים שצופים בזה? הם מבינים שלשם הם צריכים לשאוף
קרן נויבך
08 בפברואר 2022
12:40

הדרך אל האושר? שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון משתתפת בריאלטי אוכל. כן, נכון, היא הצטלמה לפני, כן, היא עדיין לא היתה שרה. כן, נכון, מה את רוצה? תפרגני קצת, לכל אחת ואחד מותר ליהנות קצת בחיים. אבל כשמנחת התוכנית זועקת, במה שמן הסתם נעשה בהשלמות עריכה: "שרת החינוך, יפעת שאשא ביטון", ידעו כל ילד וילדה במערכת החינוך, שזו השאיפה וזה המודל. זו הדרך להצלחה וזו הדרך להצטיינות.

אל תהי כבדה, אתם אומרים, בסך הכול ריאלטי אוכל. אבל יש כאן משהו הרבה יותר מטריד ומדכדך שהוא הרבה מעבר למה מייצגת שרת החינוך או כל פוליטיקאי אחר שיפציע בקרוב על מסך הטלוויזיה שלכם. וכן, לצידה היה שם גם מי שהיה שר הסייבר בזמן הצילומים, דודי אמסלם.

הפוליטיקאים יודעים טוב מאי פעם, שהדרך לחשיפה חיובית, נטולת שאלות קשות על ההישגים והכישלנות שלהם, עוברת במסדרונות הזכיינית הנוחה להם. והילדים שצופים בזה? הם מבינים שלשם הם צריכים לשאוף.

קורונה? ילדים בבידוד? בתי החולים לא מצליחים לטפל כמו שצריך ב-1,222 מטופלים במצב קשה? תורים בלתי נתפסים לטיפולים נפשיים ואין מענה לנערות ונערים עם הפרעות אכילה? עזבו הכל, בואו נשב מול הטלוויזיה ונראה את הפוליטיקאי או הפוליטיקאית התורנית במהדורת פאן אינסופית. את רואה ילדתי? זוהי הדרך אל העושר ואל האושר.