תושב קייב

הקללות לרוסים וה"מטול": הריאיון של דב גיל-הר בכאן 11 עם הצעיר מקייב שכבש את הרשת באוקראינה

במהלך שיחה עם עיתונאית מקומית התפרץ תושב קייב נסער עם עמוד בידו, כשהוא מקלל את הרוסים מול המצלמות של צוות כאן חדשות. מה שקרה מכאן והלאה הפך ויראלי ברשתות המקומיות והגיע למאות אלפי צפיות
מערכת כאן חדשות
27 בפברואר 2022
10:35

כשהכתב דב גיל-הר חיפש אתמול חומרים לכתבה, עצר אותו תושב קייב ובטון מאיים שאל מי הוא ומהיכן הוא בא. דובי התכוון להראות תעודת עיתונאי, אבל אז מצא דרך טובה יותר ושלף את הסלולרי. עוד לפני שלחץ פליי על הריאיון שלו עם סטס, תושב קייב אחר, שעלה ברשת שלשום, הוא כבר קיבל תשובה חיובית באוקראינית מאותו צעיר - "כן כן, אני מכיר את הסרטון".

View this post on Instagram

A post shared by כאן חדשות (@kan_news)

הריאיון של דב גיל-הר שודר בכאן 11 ביום שישי בערב ומאז הפך לוויראלי ברשתות באוקראינה עם מאות אלפי צפיות. במהלך שיחה עם מריה, עיתונאית מקומית, התפרץ למצלמה צעיר מקומי כשהוא מחזיק בידו עמוד ששלף מאחת המדרכות. 

"אתם רק מבלבלים את המוח, צריך לעזור לאוקראינה. מי אתם?" שאל בצעקות. "ישראלים", ענתה מריה. "אה, ישראל בעדנו". ענה הצעיר. כשנשאל מה הוא עושה ברחוב עם העמוד בידו ענה: "הצטרפתי להגנה על אוקראינה, יש תור של הרבה אזרחים שרוצים להצטרף להגנה. יש מחסור בנשק". גיל-הר ומואב ורדי מהאולפן הקשו עליו ושאלו איך יעצור את הצבא הרוסי עם העמוד שעקר מהמדרכה. הצעיר לא התבלבל ותוך רצף של קללות הדגים לצוות מה יעשה עם העמוד. 

האזינו להסכת "השעה הבין-לאומית"