ליגה ג' 2

הכירו את הדמויות הכי מעניינות שתמצאו על המגרש (או סמוך אליו)

ריכזנו לכם כאן את גיבורי העונה החדשה יחד עם כל מה שאתם צריכים לדעת עליהם
מערכת כאן
10 במרץ 2022
21:35

אבי פרץ:

אבי פרץ, מאמן הפועל שדרות, מתפטר מאימון הקבוצה לאחר שלא זכתה לתקציב מהעירייה. שחקן הקבוצה וחברו הטוב, אפרים סיאדה - מנסה לקנות את הקבוצה כדי להחזיר את אבי לאמן, אך המהלך נכשל והקבוצה מתפרקת. כשהעירייה מקימה קבוצה חדשה וקוראת לו להוביל אותה לליגה ב' - אבי חוזר לאמן.

שלומי אביסידריס:

חלוץ הפועל צפת, שלומי אביסידריס חוזר לעיר הולדתו - קריית שמונה, לאחר שהואשם בפלילים ונאלץ לפרוש מליגת העל. הוא הופך לאבא, חותם בהפועל צפת ומתחיל לרצות עבודות שירות, שמקשות עליו לפרנס את משפחתו הצעירה. הקורונה פורצת ומאיימת על שלום הבית של שלומי ועל גורלה של הקבוצה כולה.

אפרים סיאדה:

אפרים סיאדה, שחקן הפועל שדרות - התחתן, הקים משפחה ומנהל חברת הובלות משגשגת. כשהמאמן והמנטור שלו אבי פרץ מתפטר וקבוצתו הפועל שדרות מתפרקת, אפרים ואשתו רון מציעים לקנות את הקבוצה כדי להחזיר את אבי לאמן, אך נתקלים בהתנגדות של יתר חברי ההנהלה.

שוקי אוחנה:

ראש עיריית צפת הנבחר - שוקי אוחנה, משקיע מיליוני שקלים במגרש חדש ומקים את קבוצת הכדורגל של העיר. הוא מודיע נחרצות למאמן יוסי סופר, שלא יתפשר על פחות מעלייה לליגה ב' בעונתה הראשונה של הקבוצה.

מרואן בדארנה וויסאם סח (הפועל עראבה):

החברים ויסאם סח ומרואן בדארנה, מורים לחינוך גופני מעראבה, מקימים קבוצת כדורגל במטרה לתת מסגרת לצעירי העיר. הם מגייסים את שחקן נבחרת ישראל ותושב העיר עבד רבאח ומתמודדים על עלייה לליגה ב', אבל הבטחות סרק של ראש העיר להעניק לקבוצה תקציב מאיימות לפלג ביניהם ולפרק את הקבוצה.


עבד רבאח:

עבד רבאח, שחקן נבחרת ישראל לשעבר, מתגייס לאמן את קבוצת הכדורגל החדשה של עראבה במטרה לתת מסגרת ראויה לצעירי העיר. הקבוצה מצליחה להתמודד על עלייה לליגה ב', אך ללא תמיכה תקציבית של ראש העיר עבד מתקשה לגבש את השחקנים ונאלץ בסופו של דבר לשחק בעצמו.

סמיר חסון:

סמיר חסון, בן העדה הדרוזית, מצטרף להנהלת קבוצת איחוד בני שפרעם, שקמה במטרה לאחד את בני כל הדתות תחת קבוצה אחת. הקבוצה החדשה בלתי מנוצחת ומבטיחה במהרה את מקומה בליגה ב'. היחסים העכורים בין חברי ההנהלה גורמים לסמיר לפרוש מההנהלה המאוחדת, והוא מחליט להקים קבוצה חדשה, יחד עם חברו עלא נחלה, בן העדה הנוצרית.

מרעי חוגיראת:

מרעי חוגיראת משפרעם עובד כגנן ומשדר את משחקי הליגות הנמוכות בדף הפייסבוק שלו וברדיו א- שמס. הוא מקווה להתגלות, כדי למצוא עבודה קבועה כשדרן של משחקי הליגות הגבוהות.