ברוס וויליס, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

ברוס וויליס פורש ממשחק בשל מצבו הבריאותי

על פי ההודעה שפורסמה ברשתות החברתיות, וויליס בן ה-67 אובחן לאחרונה כסובל מאפאזיה - תסמונת שפוגעת בדיבור ובכתיבה • וויליס כיכב בסרטים רבים בהם "מת לחיות", "ספרות זולה", "האלמנט החמישי" ו"החוש השישי"
אלון פרוכטר
30 במרץ 2022
21:10

השחקן ברוס וויליס הודיע היום (רביעי) על פרישה ממשחק. הסיבה לפרישה, על פי הודעת המשפחה, היא אבחון שלו כסובל מאפאזיה (שתקת), תסמונת שנגרמת בעקבות נזק מוחי ופוגעת בדיבור ובכתיבה.

בפוסט שהעלתה בתו, רומר, ברשת האינסטגרם היא שיתפה את מעריציו: "ברוס האהוב שלנו חווה מספר בעיות בריאותיות, ולאחרונה אובחן כלוקה באפאזיה, שמשפיעה על יכולותיו הקוגניטיביות. כתוצאה מכך הוא פורש מקריירה שהייתה כה חשובה עבורו".

View this post on Instagram

A post shared by Rumer Willis (@rumerwillis)


הבת הודתה על התמיכה שקיבל אביה וכתבה: "אלה זמנים מאתגרים עבור משפחתנו. אנו מעריכים את אהבתכם, חמלתכם ותמיכתם המתמשכות", והוסיפה כי "כפי שברוס אומר תמיד 'מצו את החיים' - את זה בדיוק בכוונתנו לעשות".

וויליס, בן 67, שחקן ומפיק, שיחק בשוברי קופות רבים בהם "מת לחיות" ו"ספרות זולה", "12 קופים", "האלמנט החמישי" ו"החוש השישי". קודם לכן כיכב בסדרת הטלוויזיה משנות ה-80 "בלשים בלילה" לצד השחקנית סיביל שפרד, עליה זכה בפרס גולובוס הזהב ובפרס אמי. פרס אמי נוסף קיבל על תפקיד האורח שלו בסדרה "חברים".

בשנים 1987 עד 2000 היה נשוי לשחקנית דמי מור, ולהם שלוש בנות - רומר (33), סקאוט (30), וטלולה (28). משנת 2009 הוא נשוי לדוגמנית הבריטית אמה המינג, ולהם שתי בנות - מייבל (9) ואוולין (7).