גן משחקים

אימה של בת ה-13 מדברת: "הילדה אמרה לי: 'אני לא רוצה לחיות יותר'"

לפי החשד, הילדה מהצפון אולצה תוך איומים לבצע מעשים מיניים ב-6 בני גילה • אמה אומרת בריאיון לחדשות הערב: "הילדים האלה הרסו לנו את הבית"
חן ביאר
14 באפריל 2022
12:14

"הילדה התפרצה בבכי, אמרה לי 'אמא אני לא רוצה לחיות יותר'", כך מספרת הערב (רביעי) אימה של בת ה-13 שלפי החשד אולצה תוך איומים לבצע מעשים מיניים בשישה ילדים כבני גילה במקום ציבורי - ותיעדו את חלקם. בריאיון לחן ביאר שישודר היום בחדשות הערב בכאן 11, היא מדברת על המקרה ואומרת - "הם אמרו לה דקה בגן עדן - אבל בשביל הילדה שלי זה היה דקה בגיהינום".

"היא אמרה לי אמא הם איימו עליי הם לחצו עליי. היא אומרת להם תעזבו אותי, מה אתם חושבים שאני זונה שלכם", ממשיכה האם לשחזר את דברי בתה. לדבריה, "היא עברה מעשי סדום, ניסיון אונס, הטרדות, עבירות מין מאוד קשות" - כשתוך כדי התוקפים מאיימים "שיפיצו עליה שמועות מאוד קשות, שהיא לא תהיה בחברה, שהיא לא תהיה מקובלת".

האם הגישה את התלונה לאחר ששמעה מבתה על הדברים, כשלושה שבועות לאחר שאירעו בפועל. "תפסתי את הראש, לא האמנתי שאני שומעת את הדברים האלו", סיפרה האם. "אני מרגישה שאני עוברת את אחד הדברים הקשים בחיים שלי", ממשיכה האם לתאר את הרגעים הקשים. "אני ישנה עם זה ומתעוררת עם זה, זה לא יוצא לי מהראש - איך זה יכול לקרות לילדה שלי?", הוסיפה ואמרה: "הבית בסוג של אבל", מאוד קשה לנו להתמודד עם זה". עוד מספרת האם כי היא מכירה את משפחות החשודים בתקיפה, ושמדובר ב"משפחות טובות". "זה קורה גם במשפחות טובות. אני חושבת שזה הדור הזה זה המדיה", הסבירה.