גל גדות, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

גל גדות מעדכנת: "וונדר וומן 3 בשלבי פיתוח ראשונים"

השחקנית בריאיון ל"פורבס": נרגשת לחשוב על המעריצים שיבואו לראות את הסרט • בשבוע שעבר דיווח אתר "וראייטי" כי מנהל "האחים וורנר דיסקברי" שוקל לבצע "שיפוץ" ביקום הקולנועי של DC
אלון פרוכטר
20 באפריל 2022
07:04

צפירת הרגעה מגל גדות: בריאיון שפרסם אתמול (שני) המגזין הכלכלי "פורבס" אמרה השחקנית הישראלית המצליחה כי הסרט השלישי בסדרת סרטי "וונדר וומן" נמצא בשלבי פיתוח ראשונים.

גדות שנמצאת בימים אלו בלונדון, בצילומי סרט הלייב-אקשן של אולפני וולט דיסני "שלגיה", אמרה בריאיון בו השתתפה גם הבמאית פטי ג'נקינס: "אנחנו מדברות. אנחנו משלבות בין כתיבת התסריט והפקת הסרט השלישי, אז כל הגלגלים עובדים ואני 'סופר-סופר' נרגשת מהמחשבה על המעריצים שיבואו לראות את הסרט כשהוא ייצא".

ביום חמישי שעבר דיווח אתר החדשות "וראייטי" כי בעקבות השלמת עסקת המיזוג בין ענקיות התקשורת "האחים וורנר" ו"דיסקברי" לגוף התקשורת השני בגודלו בארצות הברית, שוקל מנהל הגוף הממוזג, דיוויד זאצלב, "שיפוץ" של היקום הקולנועי של DC. על פי הדיווח, נשקל ליהוק מחדש של דמויות ש"נזנחו" בשנים האחרונות, כמו גיבור העל סופרמן - שלא הופיע בקולנוע מאז 2017.

גדות, כיכבה עד כה בארבעה סרטים בתפקיד גיבורת העל הידועה - "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" משנת 2016, "וונדר וומן" ו"ליגת הצדק" שיצאו ב-2017 והסרט "וונדר וומן 1984" שיצא בדצמבר 2020.