-

תיעוד: חקירתו של בולדווין רגעים לאחר תקרית הירי

משרד השריף באריזונה שחרר חומרים חדשים הקשורים לתקרית בצילומי המערבון "ראסט", שבה נורתה למוות הצלמת האלינה האצ'ינס
איתמר מרגלית
26 באפריל 2022
10:51

מוות על הסט: משרד השריף שחרר חומרים חדשים, הקשורים לתקרית בצילומי המערבון "ראסט", שבה נורתה למוות הצלמת האלינה האצ'ינס על ידי השחקן אלק בולדווין. בין החומרים – תיעוד מחקירתו של בולדווין, שבה טען שלא היו צריכים להיות קליעים חיים באקדח.

צפו בתיעוד מהחקירה

באוקטובר האחרון האלינה האצ'ינס, צלמת הסרט החדש של השחקן האמריקני אלק בולדווין, נורתה למוות בעקבות תאונה בזמן הצילומים, על ידי בולדווין עצמו. בתקרית הירי נפצע גם במאי הסרט שהפקתו בניו מקסיקו הופסקה בעקבות התקרית. לאחר כמה שעות, הבמאי שוחרר מבית החולים.

התאונה המצערת אירעה על אתר הצילומים של המערבון החדש שמפיק בולדווין בן ה-63, בשם "חלודה". הצלמת, האלינה האטצ'ינס בת ה-42, הייתה הצלמת הראשית של הסרט. היא מתה מפצעיה לאחר שהועברה לבית חולים בעיר אלבקרקי שבמדינה.

בולדווין צייץ לאחר המקרה: "אין מילים לתאר את ההלם והעצב בעקבות התאונה הטרגית שקיפחה את חייה של האלינה האטצ'ינס, אישה, אמא, ועמיתה מוערכת. אני לחלוטין משתף פעולה עם חקירת המשטרה כדי לברר כיצד טרגדיה זו קרתה, ואני בקשר עם בעלה, מציע את תמיכתי לו ולמשפחתו. ליבי שבור עבור בעלה של הלינה, בנה וכל מי שהכיר אותה".