השריפה בבית החולים תל השומר
צילום: דוברות כבאות והצלה

נורי מת בשריפה בשיבא - משפחתו מאשימה את ביה"ח ברשלנות

האש פרצה עקב סיגריה שהדליק שכנו לחדר, בן 66, בעודו מחובר לחמצן. השניים מתו מפציעותיהם בסוף השבוע • משפחתו של נורי טוענת, בין היתר, כי בחדרו של אבי המשפחה לא היה גלאי עשן וצפויה לתבוע • תגובת ביה"ח שיבא תל השומר: גלאי העשן שמותקן בחדר התריע על שריפה כנדרש, הצוות פעל ללא דופי
קטי דור
08 במאי 2022
22:11

רמי נורי, שנפגע לפני כחודש בשריפה בחדרו בבית החולים תל השומר, מת מפצעיו בסוף השבוע ומשפחתו צפויה לתבוע את בית החולים בגין רשלנות, כך פורסם היום (ראשון) בחדשות הערב בכאן 11. משפחתו של נורי טוענת, בין היתר, כי בחדרו של אבי המשפחה לא היה גלאי עשן. השריפה בחדרו של נורי, בן 81, שהיה מאושפז בבית החולים עקב קורונה, נגרמה מסיגריה שהדליק שכנו לחדר, בן 66, בעודו מחובר לחמצן. השניים סבלו מכוויות קשות בחלקים נרחבים בגופם ואושפזו במחלקת הכוויות. גם שכנו לחדר מת מפצעיו בסוף השבוע.

תגובת בית החולים שיבא תל השומר: "אירוע השריפה בשיבא נגרם כתוצאה מעישון אסור של מטופל שהיה מחובר לחמצן. גלאי העשן שמותקן בחדר האשפוז, כמו בכל בית החולים, התריע על שריפה כנדרש. צוותי בית החולים פעלו ללא דופי. אנו משתתפים בצערה הכבד של המשפחה, תחקיר האירוע יועבר למשרד הבריאות".