בית ספר, אילוסטרציה

תלמיד כיתה ו' סטר למנהל - ואיים עליו במספריים

ההורים משביתים את הלימודים בדרישה להרחיק את התלמיד מבית הספר • התקיפה התרחשה בשבוע שעבר ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, כשהמנהל ומחנכת הכיתה ניסו להפריד קטטה אלימה שהתפתחה בהפסקה • לאחר תקיפת המנהל, שלף התלמיד סכין יפנית ואיים על תלמידה שידקור אותה
לירן כוג'הינוף
09 במאי 2022
20:58

תלמיד כיתה ו' בבית ספר יסודי ברמת השרון סטר בשבוע שעבר למנהל בית הספר ורדף אחריו עם מספריים, כך דווח היום (שני) בחדשות הערב בכאן 11. האירוע האלים התרחש ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, כשהמנהל ומחנכת הכיתה ניסו להפריד קטטה אלימה שהתפתחה בהפסקה. לאחר שתקף את המנהל, שלף התלמיד סכין יפנית ואיים על תלמידה שידקור אותה.

הורי התלמידים הלומדים בכיתה משביתים את הלימודים בדרישה להרחיק את התלמיד, שהיה מעורב במקרי אלימות נוספים בעבר. ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "בית הספר גיבש תכנית עבודה להשבת המוגנות של כלל התלמידים ואנשי צוות בית הספר. כמו כן גובשה תכנית ליווי אישית לתלמיד".

 

מעיריית רמת השרון נמסר בתגובה: אנו רואים בחומרה אירוע אלימות זה. אנו פועלים בשני ערוצים האחד להחזרת תחושת המוגנות והבטחון של ילדי הכתה ומאידך מתן מענה לילד. הרשות תנקוט בכל האמצעים ותקצה משאבים, על מנת להבטיח את המוגנות של כלל הילדים. אנו מבינים את החשש של הורי הכיתה יחד עם זאת המעשה החינוכי הנכון הוא להחזיר את הילדות והילדים כשאנחנו מתחייבים לדאוג למוגנות ולמגר אירועי אלימות מסוג זה.