בריטני ספירס, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

עצוב: בריטני ספירס בישרה לעוקבים - "עברתי הפלה"

הבשורה מגיעה חודש בדיוק אחרי שכוכבת הפופ הודיעה למעריצים כי היא מצפה לתינוק • בפוסט משותף לה ולבן זוגה סם אסגרי, כתבה כי ימשיכו לנסות ולהביא ילד משותף לעולם • לפני שישה חודשים בוטל הסכם האפוטרופסות במסגרתו נאסר נמנעה ממנה האפשרות להיכנס להיריון
אלון פרוכטר
14 במאי 2022
23:47

חודש בדיוק לאחר שבישרה ל-41.1 מיליון העוקבים שלה כי היא מצפה לתינוק, הלילה (שבת) עדכנה כוכבת הפופ האמריקנית בריטני ספירס את המעריצים כי עברה הפלה. "אנחנו אסירי תודה על התהליך שעברנו בניסיון להרחיב את המשפחה היפה שלנו. תודה על התמיכה", כתבה בפוסט שפרסמה.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

"אולי היינו צריכים לחכות עם ההכרזה (על ההיריון) יותר זמן", כתבה. "ועדיין התרגשנו מאוד ורצינו לשתף אז את החדשות הטובות". ספירס הוסיפה כי היא ובן זוגה, סם אסגרי שצעיר ממנה ב-12 שנים, ימשיכו לנסות ולהביא ילד לעולם. "נבקש לשמור על פרטיותנו ברגעים המורכבים האלה", חתמה את הפוסט המשותף.

כזכור, בחודש נובמבר האחרון, ביטל בית המשפט בלוס אנג'לס את הסכם האפוטרופסות לו הייתה כפופה במשך 13 שנים. במהלך עדותה בבית המשפט בנושא ביטול האפוטרופסות סיפרה ספירס כי הותקן בגופה התקן תוך רחמי וכי אביה והצוות הרפואי ש]יקח עליה במסגרת ההסכם מנע ממנה בכך להיכנס להיריון. ספירס היא כבר אמא לשני ילדים בוגרים מבעלה לשעבר הרקדן קווין פדרליין - שון בן ה-16 וג'יידן בן ה-15.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)