דודי סלע
צילום: איי פי

דיווח: חשד להטיית משחק בו מעורב הטניסאי דודי סלע

בצרפת בודקים האם המשחק במסגרת מוקדמות רולאן גארוס היה מכור • הטניסאי הגיב: "אין סיכוי שאהיה מעורב בדברים האלו"
ליאן וילדאו ושחר אלהרל
19 במאי 2022
21:39

העיתון הצרפתי "לקיפ" דיווח היום (חמישי) כי הרשויות בצרפת בודקות חשד להטיית משחק בו השתתף הטניסאי הישראלי דודי סלע. מדובר במשחק במסגרת מוקדמות הרולאן גארוס בו הפסיד סלע ליריב מספרד 6:0, 6:3. על פי הדיווח, בצרפת נרשמה כמות חריגה של הימורים על המשחק שנמשך פחות משעה. סלע בן ה-37 נחשב לאחד הטניסאים הישראלים בכל הזמנים, אך הוא רחוק משיאו ונמצא על סף פרישה.  

דודי סלע הגיב לדברים ומסר: "מי שמכיר אותי כשחקן וכבעיקר כאדם, לאורך כל שנות חיי והקריירה שלי, יודע שהדברים שפורסמו היום לא רק שלא נכונים, אלא שאין כל סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה. הימורים על משחקי ספורט בכל הענפים קיימים בהרבה מקומות, ואין לי כמובן כל קשר למה שמתנהל שם". 

"מי שמעורב בענף אמור בקלות להבין שכשחקן שלא התחרה תקופה ארוכה עקב פציעות, הסיכוי שלי לנצח את המשחק נגד שחקן שדורג הרבה מעליי, היה לא גבוה ממילא, כך שתמוה שהיה צורך בכלל בהימורים מהסוג הזה", הוסיף סלע. "צר לי שגופי תקשורת חושבים קודם כל על הרייטינג שלהם ולא בוחלים בלפגוע בשמו הטוב של שחקן, אדם שלא נפל רבב בהתנהלותו משך עשרות שנים. כשאשוב לארץ אתייעץ עם יועציי כיצד להגיב לפרסום המוזר הזה".

תגיות:
טניס