שרי סיבורן ואד שירן, בפברואר השנה
צילום: גטי אימג'ס

לא רק ריהאנה: אד שירן אבא לשתיים

הזמר הבריטי הודיע במפתיע באינסטגרם כי הביא לעולם עם אשתו שרי בת שנייה. מדובר באחות קטנה לליירה, שתחגוג שנתיים בקיץ הקרוב • מוקדם יותר דיווח אתר הרכילות TMZ כי הזמרת ריהאנה ילדה את בנה הבכור - כבר ביום שישי שעבר
אלון פרוכטר
20 במאי 2022
00:21

ערב של בשורות משמחות בתעשיית המוזיקה: הזמר הבריטי אד שירן הודיע הלילה (שישי) כי הביא לעולם עם אשתו בת. דבר ההיריון לא פורסם מעולם. בפוסט שהעלה בחשבון האינסטגרם שלו קצת אחרי חצות (שעון ישראל), כתב שירן ל-38.4 מיליון העוקבים שלו: "אני מעוניין לספר לכולכם שנולדה לנו בת יפהפייה נוספת. שנינו מאוהבים בה ומאושרים עד הירח להיות משפחה בת ארבע נפשות".

View this post on Instagram

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos)

שירן, בן 31, נשוי מאז 2019 לשרי סיבורן, אותה הכיר כשהיה בן 11. בספטמבר 2020 בישר באינסטגרם על לידת בתם הבכורה, ליירה-אנטרקטיקה סיבורן-שירן. גם אז, כמו היום, צורפה לפוסט תמונה של גרבי התינוקות מונחות מעל שמיכה סרוגה בעריסה.

מוקדם יותר הערב דיווח אתר הרכילות האמריקני TMZ כי הזמרת ריהאנה ובן זוגה בשנתיים האחרונות, הראפר אייסאפ רוקי הביאו לעולם בן בכור. הזמרת, ילידת ברבדוס, בישרה על ההיריון בתמונות שפרסמה בחודש ינואר עם בן זוגה, בה חשפה בטן היריונית. על פי הדיווח, הלידה התרחשה כבר ביום שישי שעבר בלוס אנג'לס ושמו של התינוק טרם פורסם.

ריהאנה ובן הזוג בשבוע האופנה במילאנו, בפברואר האחרון (צילום: גטי אימג'ס)

בריאיון שהעניקה למגזין האמריקני "ווג" בחודש שעבר, אמרת הזמרת בת ה-34 כי ההיריון לא היה מתוכנן והוסיפה כי מעולם לא תכננה להביא ילד לעולם מחוץ לנישואים. "תמיד חשבתי שזה יהיה נישואים קודם ואז תינוק. אבל מי לעזאזל אומר שזאת חייבת להיות הדרך? אני בהחלט לא אתן לזה להפריע לי להיות אמא".