-

מפקד תחנת עכו: "הנחת העבודה - ספיר עדיין בחיים"

היעלמות הצעירה מעכו: הוארך בשבוע מעצרו של בן זוגה לשעבר. המשטרה צפויה לעצור חשודים נוספים בחשד למעורבות במעשה • בעקבות קבלת מידע מודיעיני, מתרכזים חיפושי המשטרה אחר ספיר נחום בת ה-24 באזור היישוב איבטין
אורלי אלקלעי
06 ביוני 2022
07:28
עודכן ב 08:49

החיפושים אחרי ספיר נחום, בת ה-24 מעכו שנעדרת מיום חמישי, נמשכים גם היום (שני). מפקד תחנת עכו במשטרה, סנ"צ ניר ג'מבר, אמר הבוקר בתדרוך לתקשורת: "הנחת העבודה היא שספיר עדיין בחיים". 

המשטרה סורקת אחריה עם יחידות פרשים וכלבנים, וכן עם באמצעות רחפנים ומסוק. החיפושים מתמקדים בשלב זה באזור היישוב איבטין בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל במשטרה. הלילה הוארך בשבעה ימים מעצר בן הזוג ואבי בנותיה של ספיר, כשהחשד נגדו הוא קשירת קשר להיעלמותה. 

עדן, אחותה של ספיר, אמרה לכאן חדשות לפני שנלקחה למסירת עדות במשטרה: "זה לא הגיוני, זה לא אופייני לספיר. אין סיכוי שהיא תשאיר את הילדים לבד". סוזי, אימה, סיפרה לכאן חדשות כי נכדתה בת השנתיים וחצי ממשיכה לשאול איפה אימה: "אמרתי לה שאמא בטיול והיא תבוא - היא אמרה לי אמא לא תבוא". האחות מסרה למשטרה את הטלפון הסלולרי שלה, לאחר ששוחחה עם בן הזוג של הנעדרת.

החשוד, תושב עכו בן 33 ו"כוכב" טיקטוק, נעצר לחקירה בחשד למעורבות בהיעלמות. האיש מוכר למשטרה מהתחום הפלילי ונשא בעבר עונש של 12 שנות מאסר. הוא מכחיש מעורבות באירוע. לאחות של הנעדרת הוא כתב בוואטסאפ: "למה לקחו את אמא שלי לחקירה? אין להם לב".


התמונה האחרונה של ספיר לפני שנעלמה