אגם בוחבוט ונונו
צילום מסך

ראש בראש: נונו ואגם בוחבוט בשירים חדשים לחודש הגאווה

נונו חברה לליין המסיבות פוראבר בשיר Cute Boy שכתבה והלחינה • בוחבוט בשיתוף פעולה עם "הפשוטע" בשיר "בשורות טובות"
דורית אסרף מזרחי
06 ביוני 2022
10:41

שישה ימים למצעד הגאווה בתל אביב, שתיים מן הזמרות המובילות בישראל שחררו הבוקר (שני) במקביל שירים חדשים לקראת חודש הגאווה. הזמרת והיוצרת נונו שחררה את Cute Boy. מדובר בשיר הגאווה הרשמי של מותג המסיבות הישראלי "פוראבר תל אביב". את השיר החדש כתבה והלחינה נונו (נעמי אהרוני גל), ועל ההפקה חתום שגיא קרוב.

לפוראבר תל אביב היסטוריה של שיתופי פעולה עם האמנים המוכרים ביותר בישראל. בשנה שעברה שחרר מותג המסיבות לכבוד חודש הגאווה את הלהיט ״גבר בפוראבר״ שביצעה הזמרת אנה זק. השיר זכה ל-3.2 מיליון צפיות ביוטיוב והפך לאחד הלהיטים המושמעים של 2021.

בוחבוט שחררה היום את השיר "בשורות טובות". מדובר בשיתוף פעולה של הזמרת הצעירה עם אתר "הפשוטע", שמאחוריו עומד בר אלמליח-דונצוב. את השיר כתב אלמליח-דונצוב עם שיר הדס מאיר ורון ביטון. על ההפקה חתום סתיו בגר, שכתב והלחין עם דורון מדלי את זוכה האירוויזיון "טוי".

במסגרת חגיגות חודש הגאווה, שחררה בשבוע שעבר הזמרת נועה קירל את השיר "שלושה בנות", שיתוף פעולה עם הקומיקאית "תותית" (השחקנית גיתית פישר). השתיים חברו למועדון "לימה לימה בר" - הבר הגאה הוותיק בישראל ויצרו יחד איתם קליפ לשיר.