וואלא ג'מאל רובין חלאילה וספיר נחום

פורסם שמו של החשוד במעורבות בהיעלמותה של ספיר נחום

וואלא ג'מאל רובין חלאילה, בן 34, הוא בן זוגה ואבי ילדיה של הצעירה מעכו שנעדרת מיום חמישי. הוא ישב 12 שנים בכלא על עבירות מתחום הסמים והאלימות
אורלי אלקלעי
07 ביוני 2022
17:07

היעלמותה של ספיר נחום: בית משפט השלום בירושלים התיר לפרסום היום (שלישי) את שמו של בן זוגה של הצעירה מעכו, שחשוד במעורבות בהיעלמותה. החשוד הוא וואלא ג'מאל רובין חלאילה, בן 34, שישב בעבר 12 שנים בכלא. 

חלאילה נעצר לראשונה בשנת 2006, ומאז נעצר 16 פעמים בגין עבירות שונות, בעיקר בתחום הסמים והאלימות. הוא ריצה ארבעה מאסרים, מתוכם שבע שנים וחצי על שוד מזויין בסניף של בנק הדואר. הוא דמות מוכרת בטיקטוק, ומעלה סרטונים לרשת. 

נחום בת ה-24 יצאה מהגן של בתה בעכו ביום חמישי, ומאז נעלמו עקבותיה. החיפושים אחריה מתמקדים באזור היישוב איטבין בצפון, בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל במשטרה. מפקד תחנת עכו במשטרה, סנ"צ ניר ג'מבר, אמר אתמול בתדרוך לתקשורת: "הנחת העבודה היא שספיר עדיין בחיים". 

לספיר שני ילדים קטנים, בני שנתיים וחצי ושנה. אחותה עדן סיפרה אתמול לכאן חדשות: "הילדים מתחילים לשאול איפה אמא, היום בטלוויזיה הם ראו את ספיר ורצו למסך. אני שומרת על הילדים, משתדלת להראות כוחות. בבית יש כאב ועצב".