מדונה, ג'וליה גארנר
צילום: גטי אימג'ס

ג'וליה גארנר נבחרה לגלם את מדונה בסרט על חייה

גארנר ("אוזרק", "להמציא את אנה") גברה בדרך על השחקניות פלורנס פיו ואלכסה דמי • את הסרט שקיבל את השם Little Sparrow תביים מלכת הפופ שגם חתומה על התסריט
אלון פרוכטר
08 ביוני 2022
11:30

הישג ענק לשחקנית האמריקנית ג'וליה גארנר: מגזין הבידור "וראייטי" פרסם הלילה (רביעי) כי כוכבת הסדרות "להמציא את אנה" ו"אוזרק" נבחרה לגלם את מלכת הפופ מדונה בסרט על חייה. על פי הפרסום, גארנר נבחרה לתפקיד בין יותר מתריסר מועמדות ונחשבה במשך חודשים כמועדפת ביותר.

הסרט של אולפני יוניברסל יעסוק בימיה הראשונים של מי שתהיה אחד האמנים הידועים ביותר בעולם המוזיקה. את הסרט, שנושא בינתיים את השם Little Sparrow, תביים מדונה שגם כתבה את התסריט - תחילה בשיתוף עם דיאבלו קודי ("ג'ונו"), ובהמשך עם ארין קרסידה ווילסון ("המזכירה", "הבחורה על הרכבת").

כבר לפני שנתיים הובילה גארנר את בורסת השמות לתפקיד הנחשק. בין המועמדות שעליהן גברה נמנות פלורנס פיו ("מידסומר", "נשים קטנות"), אלכסה דמי (מאדי בסדרה "אופוריה") והשחקנית האוסטרלית אודסה יאנג.

גארנר, בת 28, היא בתה של שחקנית העבר הישראלית תמי גינגולד, שהשתתפה בשנות ה-80 בסדרה "זהו זה" ובסרטים "ספר נשים", "הכלה" ו"הקרב על הוועד". גארנר זכתה ב-2019 וב-2020 בפרס אמי לשחקנית המשנה הטובה ביותר על תפקידה בסדרת הדרמה "אוזרק" ואף הייתה מועמדת לפרס גלובוס הזהב. השנה גילמה את דמותה של הנוכלת אנה סורוקין בסדרה "להמציא את אנה".