מגרש הרוסים בירושלים
צילום: אוליביה פיטוסי, פלאש90

נעצר, אושפז, שוחרר - ותקף שוב: 8 עדויות על תקיפה מינית נגד תושב בית שמש

צעיר מבית שמש חשוד בביצוע מעשים מגונים בנשים בהן נתקל בציבור. הוא נעצר בשבוע שעבר ונשלח לאשפוז בבית החולים איתנים, משם שוחרר כעבור כמה ימים. זמן קצר לאחר מכן תקף שתי נשים: "הוא קפץ עלינו ואמר 'אני רוצה לאנוס אותך'"
ורד פלמן
13 ביוני 2022
18:31

נעצר תוקף נשים סדרתי בבית שמש: הוארך היום (שני) מעצרו של גבר כבן 20 מהעיר, שבעניינו הצטברו שמונה תלונות על עבירות מין ותקיפה. הגבר נעצר ביום שני בעקבות תלונה של נערה על מעשים מגונים שביצע בה בחנות. אחרי מעצרו הועבר לאשפוז בית החולים איתנים אך שוחרר תוך זמן קצר ותקף נשים אחרות. 

בתוכנית בחצי היום בכאן רשת ב הובאה עדות של אישה שהיא וחברתה הותקפו על ידו ביום רביעי שעבר: "היינו בדרכנו לעבודה ופתאום הוא קפץ עלינו, אמר' אני רוצה לאנוס אותך'. אמרתי 'מה?', 'אני רוצה לאנוס את שתיכן עכשיו תחליטו מי הראשונה'. אז הוא אמר 'אני רוצה לגעת לכן בציצים והתחיל לעשות תנועות'. חברה שלי בהריון ואני הרחקתי אותה, אמרתי לה 'זוזי', שלא יעשה לה משהו".

חגית בן עזרא, חברת מועצת הנשים בבית שמש ופעילה בעיר נחשפה לאירועים וסיפרה על האירועים השונים הנוספים, ביניהם חיילת שהותקפה וזוג שהלך ברחוב והאישה הותקפה. בן עזרא קבלה על כך שהחשוד שוחרר עוד קודם לכן.

מעצרו של החשוד הוארך עד יום רביעי בהסכמת הצדדים לצורך השלמות חקירה שהתבקשו בתיק. עורך דינו של החשוד ארז בר צבי אמר כי החשוד הודה במיוחס לו. המשטרה ביקשה להתיר לפרסם את זהותו והחלטה בעניין תינתן בהמשך היום.