-

הורה של תלמיד תקף מורים בבית ספר בפרדס חנה

תחילתו של האירוע בקטטה בין תלמידים בבית הספר החקלאי, שבה אחד מהם נפצע קל והזעיק את אביו. האב גרם לפציעתו באורח קל של אחד המורים
אורלי אלקלעי ולירן כוג'הינוף
16 ביוני 2022
14:07
עודכן ב 15:46

הורה לתלמיד בבית הספר החקלאי בפרדס חנה תקף היום (חמישי) מורים, ופצע אחד מהם באורח קל. קודם לתקיפה, אירעה קטטה בין תלמידים בבית הספר, שבה אחד מהם נפצע קל. לפי החשד, התלמיד הזעיק את אביו לבית הספר, והאחרון תקף את המורים על רקע הפגיעה בבנו בקטטה בין התלמידים.

כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו בבירור נסיבות וגביית עדויות במסגרת החקירה שנפתחה. לפני שבועיים התרחש אירוע אלימות נוסף באותו בית הספר. הורה התפרץ לחדרו של מנהל חטיבת הביניים, צעק ואיים עליו בטענה שבנו בותקף לכאורה על ידי איש צוות מבית הספר. צוות בית הספר הזעיק את המשטרה ותלונה הוגשה. בשבוע שעבר התרחשו שני אירועי אלימות נוספים של הורים כלפי מורים בבתי ספר בבת ים ובדיר חנא. 

ממועצת פרדס חנה כרכור נמסר: "בשעת הצהרים אירע אירוע אלימות חריג וחמור בבית הספר, במהלכו הותקף איש צוות חינוך בראשו ופונה באמבולנס לבית החולים הלל יפה בליווי ראש המועצה, הגר פרי יגור, שהגיעה למקום תוך דקות. אנו רואים בחומרה רבה כל אירוע אלימות ולא נסבול כל פגיעה בצוותי החינוך שלנו. צוות בית הספר, בשיתוף פעולה עם אגף החינוך של המועצה, פיקוח משרד החינוך - מחוז חיפה, רשת אורט ומשטרת ישראל מטפלים ומתחקרים בשעה זו את האירוע".