-

תיקו 2-2 לישראל מול סרביה בפתיחת אליפות אירופה לנוער בכדורגל

ישראל הובילה 1-2 אך ספגה שער שיוויון 3 דקות בתוך תוספת הזמן
ליאן וילדאו
19 ביוני 2022
16:09
עודכן ב 20:32

נבחרת ישראל בכדורגל עד גיל 19 פתחה הערב (ראשון) את משחקיה באליפות אירופה בסלובקיה, בתיקו 2-2 עם נבחרת סרביה. הנבחרת הובילה 2-1 והייתה קרובה מאוד לניצחון, אך ספגה שער בזמן פציעות, שלוש דקות בתוך תוספת הזמן, שמנע את הניצחון. אוסקר גלוך (16) ואחמד סלמן (74) כבשו לישראל; מרקו לזטיץ' (8) וסטפן לקוביץ' כבשו לסרבים. ביום רביעי תשחק ישראל נגד אוסטריה וביום שבת נגד אנגליה.

כל המשחקים יועברו בשידור ישיר באתר כאן. 

אופיר חיים, מאמן הנבחרת, אמר בריאיון לכאן רשת ב כי מדובר באחד הרגעים המרגשים בקריירה שלו: " חוויתי הרבה בתוך שחקן אבל ללא ספק זה נמצא בצמרת. מתרגש מאוד". בהמשך התייחס לסיכוייה של הנבחרת להעפיל לשלב הבא, ואולי גם למונדיאל עד גיל 20, שהעפלה אוטומטית אליו תוענק למקום החמישי בטורניר: "אני שמח שיש ציפיות מאיתנו, צריכים לדעת להתמודד עם הלחץ הזה, רוצים לעשטצת היסטוריה ולהגיע למונדיאל". 

"אנחנו לא פחות טובים מאף נבחרת", המשיך חיים. "אנחנו בכל הכוח הולכים לעשות היסטוריה. ספרד, הולנד, גרמניה, בלגיה ועוד המון נבחרות מהטופ העולמי לא הגיעו לטורניר. אני חושב שבאליפות יראו שאנחנו יכולים ללכת עד הסוף. אני אומר לשחקנים שזה שאנחנו נגיע מהמקום החמישי למונדיאל זה פרס ניחומים. תשאפו ותרצו יותר".