עלי ומוחמד פאחורי
עמאר אסעדי

במשטרה מעריכים: לפחות 3 נרצחים בסופ"ש נפגעו מארגונו של חרירי

במשטרה קושרים בין הרצח הכפול של בני הדודים מחמוד ועלי פאחורי והרצח של גילי מזרחי, ובין משפחת הפשע. בני הדודים פאחורי מנצרת הם בני משפחה של בכיר בארגונו של סמיר בכרי – האויב הגדול של חרירי. מזרחי היה עבריין מוכר מהקריות, שזוהה בעבר עם ארגונו של מיכאל מור, והיה על הכוונת כבר לא מעט זמן
הדס גרינברג
20 ביוני 2022
21:49

רצח רודף רצח: במשטרה משרטטים קו ישיר בין לפחות שלושה נרצחים בסוף השבוע, ובין מי שלדעת גורמי מודיעין במשטרה עומד מאחוריהם – ארגון הפשע של משפחת חרירי, שבראשו עומד נאסר חרירי. היום (שני) פורסם בחדשות הערב שהמקרים שנקשרים לארגון הפשע הם הרצח הכפול של בני הדודים מחמוד ועלי פאחורי בשער העמקים, והרצח של גילי מזרחי בקריית אתא.

הערכות במשטרה הן שלארגון של משפחת חרירי יש קשר לאירועי רצח וניסיון רצח נוספים מהעת האחרונה. בני הדודים פאחורי מנצרת הם בני משפחה של בכיר בארגונו של סמיר בכרי מנצרת – האויב הגדול של חרירי. גילי מזרחי היה עבריין מוכר מהקריות, שזוהה בעבר עם ארגונו של מיכאל מור, והיה על הכוונת כבר לא מעט זמן.

במשטרה מסמנים קו ישיר בין העלייה במעשי רצח וניסיונות רצח בשבוע החולף לארגונו של חרירי, כשגם אתמול בדיון של צמרת המשטרה במחוז חוף שמו של חרירי עלה פעם אחר פעם. נאסר חרירי נמצא כעת במעצר עד תום ההליכים בפרשיית סחיטה ואיומים שנחקרת בלהב 433, והוגש נגדו כתב אישום בגינה. במשטרה מעריכים כי חרירי מסמן לאויביו דרך תא המעצר את כוחו וכי הוא עדיין שעדיין שולט בשטח.

מלחמת משפחות הפשע - ההתלקחות | האזינו לעוד יום