אליס קופר וג'וני דפ, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

אחרי שניצח במשפט: ג'וני דפ יוצא לסיבוב הופעות

השחקן יופיע עם המוזיקאים אליס קופר וג'ו פרי בקיץ הבא באירופה • דיווחים: אמבר הרד במגעים לפרסום ספר חושפני על מערכת היחסים עם דפ
אלון פרוכטר
23 ביוני 2022
09:13

שלושה שבועות אחרי שניצח את גרושתו אמבר הרד במשפט הדיבה שניהלו אחד נגד השנייה - ג'וני דפ חוזר לשגרה. הלילה (חמישי) פרסם ההרכב המוזיקלי Hollywood Vampires תאריכים חדשים לסיבוב הופעות שיקיים בקיץ הבא באירופה.

מדובר בהרכב "סופר גרופ" שהוקם בשנת 2012, בו חברים מלבד דפ גם כוכב הרוק אליס קופר, גיטריסט להקת אירוסמית' ג'ו פרי והבסיסט טומי הנריקסן. מדובר בשש הופעות שיתקיימו בגרמניה ולוקסמבורג ביוני 2023.

בתוך כך, אתמול דיווח עיתון הדיילי מייל, כי הרד מנהלת מגעים עם כמה חברות הוצאה לאור, כדי לפרסם ספר חושפני על מערכת היחסים שלה ושל בעלה לשעבר. על פי הדיווחים, מקורבים לשחקנית בת ה-36, כי הרד מניחה שהקריירה שלה בהוליווד נגמרה בעקבות ההפסד במשפט, וכי אינה מסוגלת לדחות הצעות מסוג זה.

כזכור, חבר המושבעים בווירג'יניה פסק לטובת דפ והורה לגרושתו אמבר הרד לפצותו ב-15 מיליון דולר. דפ תבע מהרד 50 מיליון דולר בעקבות מאמר שפרסמה בעיתון "וושינגטון פוסט" בו הציגה עצמה כשורדת של אלימות במשפחה. בנוסף, קיבל חבר המושבעים רק את טענתה של הרד כי דפ הוציא את דיבתה כשטען שרקחה את סיפור ההתעללות נגדו בעצת עורכי דינה, והורה לו לפצותה בשני מיליון דולר.