ד"ר אידית וייסבוך
צילום: כאן חדשות

"זוכרת את תחושת המוות": הרופאה שהותקפה מדברת

ד״ר אידית וייסבוך הותקפה לפני כחודש באכזריות על ידי מטופל במרפאה בבאר יעקב. בריאיון לגאולה אבן-סער משחזרת וייסבוך לראשונה לעיני המצלמות במקום את רגעי האימה וההשפלה • וגם: תיעוד בלעדי מהתקיפה הקשה במרפאה
גאולה אבן סער
08 ביולי 2022
19:39
עודכן ב 21:53

שבועיים וחצי בלבד לאחר שהותקפה באכזריות על ידי מטופל במרפאה בה עבדה בבאר יעקב, חזרה ד"ר אידית וייסבוך לעבודתה. "היה חשש לחזור, אבל זה הבית שלי", היא מספרת. בריאיון לגאולה אבן סער בתוכנית "השבוע" היא משחזרת לראשונה לעיני המצלמות את רגעי האימה וההשפלה, ותוהה איך זה שסעיף האישום שיוחס לתוקף, יעקב חבה, שונה מניסיון רצח, לחבלה חמורה.

"הוא נכנס והתפרץ בדלת, ואמר לי משהו כמו למה חסמת", משחזרת אידית. "אמרתי לו אתה יוצא. פתאום אני רואה אותו נכנס ועומד ממש מולי, בידו הפטיש הזה והוא הולם בי. חשבתי לעצמי שאני לא מאמינה שהגעתי למצב הזה". 

צפו בתיעוד מהתקיפה במרפאה בבאר יעקב

בהמשך סיפרה כי קראה לעובדת המשק של המרפאה שלחצה על לחצן המצוקה, כשהיא ממתינה ששוטרים ואנשי מד"א יגיעו למקום. "הוא היה עדיין במרפאה, לא ברח עד שהגיעה המשטרה. הוא אמר כבר לא אכפת לי מכלום כי אני אמות היום", מוסיפה אידית. "אני זוכרת את תחושת המוות, שהוא יהרוג אותי. אחר כך סיפרו לי שנשבר לו הפטיש. יכול להיות שזה מה שהציל אותי".