אוהדי בית"ר ירושלים
צילום: פלאש 90

יו"ר הבקרה התקציבית נתנה לבית"ר ארכה עד ליום חמישי

עו"ד המייצג את אחת מקבוצות הרכישה לכאן רשת ב: "אני חושב שהמהלך ישים" • בפני חוגג עומדת הצעה אחרת לרכישת הקבוצה מברק אברמוב • היום תפוג הארכה שניתנה להגיש את המסמכים המעידים על מקורות תקציביים
ליאן וילדאו
10 ביולי 2022
16:28
עודכן ב 21:24

יו"ר הבקרה התקציבית, סיגלית סייג, העניקה היום (ראשון) לבית"ר ירושלים ארכה עד ליום חמישי להגשת תקציב לבחינת הרשות. במכתבה ציינה סייג כי "לנוכח ההתפתחויות האחרונות, עליהן דווחה ישירות על ידי המועדון, בנוסף לצעדים בהם נוקט המועדון להעמדת תקציב ריאלי, היא מוצאת לנכון לאפשר פרק זמן נוסף לטובת העניין".

עורך הדין יפתח אבן עזרא, המייצג קבוצת אנשי עסקים המעוניינת ברכישת בית"ר ירושלים, סיפר היום (ראשון) בכאן רשת ב להתקדמות במגעים. בריאיון לליאן וילדאו בתוכנית "בחצי היום" אמר כי "יש להניח שהיום נדע לאן זה הולך, בעיקר עם מי. כי יש הרבה מה לעשות בפרק זמן מאוד קצר, אבל אני חושב שזה ישים".

האזינו לריאיון עם עו"ד יפתח אבן עזרא

אבן עזרא מייצג את קבוצת אנשי העסקים שבראשה ששי יעקב, שניהל בעבר את הפועל עפולה וג'ושוע ג'ייקובי, איש עסקים מארצות הברית. "אנחנו אחרי מרתון לילי, בתיווכו והנהגתו של ח"כ ניר ברקת. התקבלה החלטה סופית ללכת על המהלך מצד האנשים שאני מייצג. הכול כמובן בכפוף לבדיקת נאותות ונכונות המספרים שהציגו לנו", אמר עזרא.

"ההחלטה תהיה בסופו של דבר של חוגג ועו"ד יונגר. אנחנו ניכנס להליכים מאוד מזורזים ברגע שנקבל את האישור מיונגר שהוא החליט ללכת על הקבוצה שאותה אני מייצג – ואנחנו יודעים לעשות את זה. אם נצטרך הארכה של זמנים ולהיכנס למסלול הרגיל של הקבוצות, במקום המסלול המהיר שאליו הכניסו את בית"ר, אני חושב שנצליח לעמוד בזמנים".

בפני חוגג עומדת הצעה אחרת לרכישת בית"ר מברק אברמוב, בעלי בני יהודה, שיצטרף מצידו גם למכור או להעביר את זכויות הניהול שלו בבני יהודה לפני שיוכל להחזיק בבית"ר, כך על פי תקנון ההתאחדות לכדורגל. היום תפוג הארכה שניתנה לחוגג ולנציגו עו"ד יצחק יונגר, להגיש את המסמכים המעידים על מקורות תקציביים לעונה הקרובה בליגת העל. אם לא יוגשו כאלה, עלולה הקבוצה לרדת לליגה הלאומית ובהמשך לליגה א'.