אילוסטרציה
-

הוארך מעצרו של החשוד בחטיפת הנערה בפרדס חנה

החשוד, אלכסנדר מוזגובוי בן 30 מפרדס חנה, ניסה להכניס את בת ה-16 לתא המטען של רכבו כשעשתה הליכה ברחוב • מעצרו הוארך בשישה ימים
הדס גרינברג ומיכל וסרמן
11 ביולי 2022
09:44
עודכן ב 16:32

בית משפט השלום בחיפה האריך היום (שני) בשישה ימים את מעצרו של אלכסנדר מוזגובוי, בן 30 מפרדס חנה, החשוד בניסיון חטיפת נערה בת 16 ביישוב בשבוע שעבר. מוזגובוי נעצר הלילה בחשד למעורבות באירוע. כעת נבדק אם היה מעורב במקרים נוספים.

המשטרה פתחה בחקירה עם הגעת דיווח ביום ראשון בערב על אדם אדם שניסה להכניס בכוח לתא המטען ברכבו נערה בת 16 שעשתה ספורט. אך הוא לא הצליח לעשות זאת ונמלט מהמקום במכוניתו.


אביה של הנערה אמר לאחר מעצר החשוד: "אני חש הקלה, הבת בסדר. התחושה מאז האירוע הייתה מאוד קשה. לא מאחל לאף אחד לעבור דבר כזה. אנחנו לא מורגלים בעולמות האלה, זה נחת עלינו כרעם ביום בהיר".

אחותה של הנערה סיפרה ביום שלישי לכאן חדשות כי "היא עשתה הליכה במסלול הקבוע בכרכור, ותוך כדי הליכה על המדרכה היא הרגישה אחיזה במותניים שלה, מישהו הרים אותה וניסה להכניס אותה לבגאז' של רכב". לדבריה, "היא נאבקה בו, הוא הפיל אותה לרצפה, ואז החלה לצרוח. זוג שעשה הליכה שם לב לרעשים מוזרים ורצו לכיוונה. אחותי הצליחה להשתחרר והוא נכנס לרכב וברח".