הדס קליין בבית המשפט, הבוקר
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

"ארנון אמר שאם לא אתן להם, שרה לא תהיה חברה"

נמשכת החקירה הנגדית של הדס קליין בבית המשפט. קרוב משפחתה השיב במקומה לשאלה שנשאלה בדיון והוצא מהאולם
שלי טפיירו
13 ביולי 2022
10:22

משפט נתניהו ותיק המתנות | בבית המשפט המחוזי בירושלים נמשכת היום (רביעי) החקירה הנגדית של הדס קליין, העוזרת של איש העסקים ארנון מילצ'ן. קרוב משפחתה של קליין השיב במקומה לשאלה שנשאלה במהלך הדיון והוצא מהאולם. "תצא מהר, מה שעשית עכשיו זה חמור מאוד", גער בו השופט.

סנגורו של נתניהו, עורך הדין עמית חדד, הציג התכתבות וואטסאפ בין הדס קליין לשרה נתניהו, שבה ניתן להבחין בכינויי חיבה הדדיים. בשיחה שיתפה אותה שרה בנוגע למשפחתה. "שרה רואה בך חברה, היא הרגישה שהיא קרובה אליך", אמר חדד.

קליין השיבה: "אף פעם לא הבנתי ששרה חושבת שהיא חברה שלי, באמת שלא. ארנון אמר לי תמיד שאם לא אתן להם, שרה לא תהיה יותר חברה שלי, ואם היא תדע שאני מזרחית גם לא. תשאל אותו כשהוא יעלה להעיד. זו לא ממש חברות". עורך הדין חדד הגיב: "כמה טינופת אפשר להגיד? יש חברות שהופכות לאויבות". אך קליין השיבה: "אל תכניס לי מילים לפה". כשנשאלה לגבי משלוח שמפניות בליל הסדר, היא אישרה שהמשלוח היה עבור מתנת החג, אך הדגישה שהיו עוד הזדמנויות.

אתמול טען עורך הדין חדד שהיקף המתנות שניתן קטן משמעותית ממה שהעידה קליין. הוא הציג התכתבויות בין קליין לשרה נתניהו, שלדבריו מציגים קשר חברי בין השתיים. קליין השיבה לו: "כדאי שתבין איך עובדים עם אנשים. תמיד אתה נחמד לכולם. זה העבודה שלנו". קליין הכחישה בתוקף את הטענה של עורך הדין חדד, שלה ולמשטרה יש אינטרס להשחיר את בני הזוג נתניהו, ועל טענות אחרות השיבה כי מדובר בהכפשה.