קרדשיאן ותומפסון, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

בייבי עוד פעם אחת: קלואי קרדשיאן מצפה לתינוק נוסף מהאקס הבוגד

את התינוק או התינוקת של כוכבת הריאליטי נושאת פונדקאית מאז חודש נובמבר • לא ברור אם הלידה התרחשה כבר או צפויה בימים הקרובים • לקרדשיאן ושחקן הכדורסל טריסטן תומפסון בת משותפת - טרו, בת ה-4
אלון פרוכטר
14 ביולי 2022
08:21

שנה לאחר שפירקו את החבילה: כוכבת הריאליטי האמריקנית קלואי קרדשיאן מצפה לילד נוסף משחקן הכדורסל טריסטן תומפסון. אתר הבידור TMZ דיווח הלילה (חמישי) כי את התינוק או התינוקת של השניים נושאת פונדקאית מאז חודש נובמבר.

נציגיה של קרדשיאן מסרו לאתרי הבידור Page Six ו-People כי "אנו יכולים לאשר שלטרו (בתה הבכורה) יהיה אח או אחות. קלואי אסירת תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על מתנה כל כך יפה". בהודעה ביקשו הנציגים אדיבות ופרטיות כדי שקלואי תוכל להתרכז במשפחתה. לא ברור אם הלידה התרחשה כבר או צפויה בימים הקרובים.

View this post on Instagram

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

קרדשיאן ותומפסון ניהלו מערכת יחסים ממושכת מאז 2016, שזכתה לסיקור נרחב בתוכנית הריאליטי "משפחת קרדשיאן". השניים הביאו יחד לעולם בת משותפת בשם טרו באפריל 2018, זמן קצר לאחר שדווח כי תומפסון בגד בה. בפברואר 2019 השניים החליטו להיפרד לאחר שהתברר כי תומפסון בגד בה שוב. בקיץ 2020 השניים חידשו את הקשר, אך נפרדו שוב ביוני בשנה שעברה.

בדצמבר השנה פורסם כי תומפסון בגד בקלואי עם מאמנת אישית בשם מארלי ניקולס. זאת פתחה במשפט נגדשחקן הכדורסל, בדרישה לתשלום מזונות עבור בנה, שטענה שהוא אביו. בדיקת אבהות חשפה לבסוף כי תומפסון הוא אביו של הילד.

View this post on Instagram

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

קרדשיאן, בת 38, היא השלישית מבין ששת ילדי משפחת קרדשיאן-ג'נר. בעבר הייתה נשואה לשחקן הכדורסל למאר אודום, נישואים שנמשכו כמעט שבע שנים ותמו בשנת 2016. בשנת 2012 הנחתה את העונה השנייה של תוכנית הריאליטי האמריקנית "אקס פקטור". הונה מוערך היום בכ-60 מיליון דולר, בין היתר בזכות מותג ההלבשה Good American שבבעלותה.

כיום היא משתתפת עם משפחתה בסדרת הריאליטי החדשה The Kardashians שמשודרת בשירות הסטרימינג Hulu. ולמי שמצליח לעקוב אחר תולדות המשפחה המפורסמת, הבייבי החדש יהיה הנכד ה-12 של הסבתא קריס קרדשיאן.