עומר אדם, ארכיון
צילום: דוד כהן, פלאש 90

"לא שווה 500 שקל": המעריצים זועמים על ההופעה של עומר אדם בפארק הירקון

"תתבייש, זה הזמן להחרים אותך", אלה רק חלק מהביקורות שנרשמו הלילה בעמודים הרשמיים של הזמר • הסיבה: הופעתו של הזמר נמשכה קצת יותר משעה - פרק זמן קצר משמעותית מהופעות בסדר גודל דומה • עומר אדם: "אין משהו שמבאס יותר מזה שלא יכולתי להישאר אתכם עוד"
שני נחשוני ואלון פרוכטר
15 ביולי 2022
11:19

שלוש שנים עברו מאז שעלה עומר אדם לבמת פארק הירקון, ואמש (חמישי) הוא עשה זאת שוב. אלא שהפעם הקהל שנכח בהופעה לא חסך בביקורת נגד הזמר. רבים מבאי המופע התלוננו ברשתות החברתיות כי המופע היה קצר באופן משמעותי.

"אכזבת אותי עומר, הופעה ראשונה שלי אצלך ומודה שציפיתי לרמה אחרת", כתבה אחת המעריצות של הזמר בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו. "לא שווה לצערי את ה-500 שקל, אין ספק שזו פעם ראשונה ואחרונה". מעריץ אחר כתב: "תתבייש, זה הזמן להחרים אותך". עוקב אחר כתב: "זלזול בקהל שלך שהגיע מכל הארץ. 40 דקות הופעה אחרי כל הדיבורים, הריקודים והחלפת הבגדים".

View this post on Instagram

A post shared by Omer Adam (@omeradam)

בעקבות הביקורות הגיב הבוקר הזמר בחשבון האינסטגרם שלו בפוסט ארוך. "אני קורא חלק מהתגובות שלכם ומרגיש בדיוק כמוכם, שלא היינו מספיק זמן ביחד ואני מרגיש שאני חייב לכם הסבר הכי אמיתי שיש. זאת הפעם השנייה שאנחנו נפגשים בפארק הירקון שזה חלום ענק שלי שהתגשם ורציתי שתקבלו באותו כרטיס את שנינו". אדם הוסיף כי מארגני המופע היו צריכים לעמוד גם בחוקים של זמני הופעות בפארק.

מוקדם יותר נמסר ממשרד יחסי הציבור של חגית נוביק סלומון וירון כהן: "המופע של עומר אדם וניקי ג'אם בפארק הירקון ערך שעה ו-45 דקות כמו כל מופעי הפארק. עומר הזמין את ניקי ג'אם להגיע במיוחד לישראל למופע של השניים, והיה חשוב לו לתת לניקי זמן במה מכובד וכך היה. עומר הופיע שעה ועשר דקות עם מיטב הלהיטים שלו ומודה לקהל הגדול שהגיע הערב לפארק".