עומר אדם, ארכיון
צילום: דוד כהן, פלאש 90

אחרי הביקורת: עומר אדם יחלק כרטיסים בחינם למי שהיה במופע בפארק הירקון

הכוכב הגיב לביקורת על ההופעה הקצרה: "מתנצל אם חלקכם התאכזבתם"
שני נחשוני
17 ביולי 2022
10:55

עומר אדם הודיע היום (ראשון) על פיצוי לקהל שהגיע להופעה שלו בפארק הירקון, שעוררה ביקורת אחרי שהייתה קצרה באופן משמעותי. בפוסט שפירסם אדם כתב כי "כל מי שרכש כרטיס והיה בהופעה והתאכזב יוכל לקבל כרטיס חדש ללא עלות. אני חלק מכם ואתם ממני וכמו שעד היום לא אכזבתי, אני לעולם לא אאכזב, נקודה". 

View this post on Instagram

A post shared by Omer Adam (@omeradam)

בפוסט באינסטגרם כתב אדם: "מאז ההופעה בערב חמישי אני לא מפסיק לחשוב מה ואיך לעשות. אחרי תקופת קורונה, רצינו לקיים מופע ענק עם אמן מצליח בינלאומי שייתן עניין וחוויה ושנצליח ביחד לתת לכם מופע מושלם. כשירדתי מהבמה הרגשתי אתכם מקסימום וכמובן שלא היתה לי כוונה שאף אחד יתאכזב. אבל השעה 23:00 זה חוק, המוסיקה צריכה להיפסק כי יש דיירים שמתגוררים סביב הפארק". 

"ביחד עם כל אנשי ההפקה שלי שגם הם מרגישים תסכול רב אחרי חודשים של הכנות, החלטנו ככה: אנחנו פותחים כמה מופעים, כמו שאנחנו אוהבים, בהם נוכל לשיר יחד ואוכל לראות אתכם איתי. אז כל מי שרכש כרטיס והיה בהופעה והתאכזב יוכל לקבל כרטיס חדש ללא עלות. אני מתנצל אם חלקכם התאכזבתם". 

אדם עלה לבמה בפארק הירקון ביום חמישי האחרון להופעה שחלקו בו נמשך פחות משעה. רבים מבאי המופע התלוננו ברשתות החברתיות על כך. "אכזבת אותי עומר, הופעה ראשונה שלי אצלך ומודה שציפיתי לרמה אחרת", כתבה אחת המעריצות של הזמר בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו. "לא שווה לצערי את ה-500 שקל, אין ספק שזו פעם ראשונה ואחרונה". מעריץ אחר כתב: "תתבייש, זה הזמן להחרים אותך". עוקב אחר כתב: "זלזול בקהל שלך שהגיע מכל הארץ. 40 דקות הופעה אחרי כל הדיבורים, הריקודים והחלפת הבגדים".

אחרי ההופעה נמסר ממשרד יחסי הציבור של חגית נוביק סלומון וירון כהן: "המופע של עומר אדם וניקי ג'אם בפארק הירקון ערך שעה ו-45 דקות כמו כל מופעי הפארק. עומר הזמין את ניקי ג'אם להגיע במיוחד לישראל למופע של השניים, והיה חשוב לו לתת לניקי זמן במה מכובד וכך היה. עומר הופיע שעה ועשר דקות עם מיטב הלהיטים שלו ומודה לקהל הגדול שהגיע הערב לפארק".

תגיות:
עומר אדם